החתונה שלכם מתקרבת? יש לנו תוכנית אימון מיוחדת עבורכם!

 

אחרי שנשלפה טבעת האירוסין אתם מוצאים את עצמכם בתהליך מרגש ויוצא דופן: תהליך הפקת אירוע החתונה שלכם. כפי שאתם בטח יודעים, אתם עומדים לחגוג אירוע שנערך רק פעם אחת בחיים, והמטרה הברורה שלכם היא להגיע אל האירוע הזה בשיא שלכם. "פרסונל טריינרס" גאים להציג בפניכם את חבילת אימוני החתונה – תכנית אימונים משותפת המותאמת לזוגות העתידים להתחתן.

אימון זוגי הנערך עם המאמנים של "פרסונל טריינרס" הוא אימון הנתפר למידותיכם. מצד אחד תוכלו להתאמן במסגרות שונות עם עוד עשרות מתאמנים, אך מצד שני תוכלו ליהנות מתכנית אימונים קפדנית שנבנתה במלוא תשומת הלב עם התאמה מלאה אליכם. המאמנים שלנו יאתרו את הצורך שלכם, יבינו מה המטרות שלכם מהאימון, האם תרצו להתחזק או להשיל קילוגרמים ממשקלכם, ורק לאחר מכן תבנה עבורכם תכנית מתאימה שתביא אתכם אל החופה בגזרה שחלמתם להיות בה.

 

זמן איכות זוגי בדרך אל החופה

אימוני כושר זוגיים לפני החופה הם אימונים מגבשים ורומנטיים! תהליך הפקת האירוע שלכם טומנת בתוכה לא מעט לחצים, ארגונים ובירוקרטיות. אנחנו מזמינים אתכם לפנות ביומן שלכם משבצת זמן, שתוקדש להשקעה בעצמכם. הפעילות הגופנית לא מטיבה רק עם הגוף, אלא גם עם הנפש – כך שבתקופה רגשית עמוסה כמו זו האופיינית לפני החתונה שלכם, אימונים עם המאמנים של "פרסונל טריינרס" יזינו את גופכם ואת נשמתכם במלוא המרץ והחיוניות. אם חיפשתם לעצמכם בילוי זוגי ומגבש – אימוני הכושר הם התשובה לכם.

 

כמה זמן לפני החתונה כדאי להתחיל להתאמן?

אחת השאלות השכיחות ביותר היא מתי כדאי להתחיל את תוכנית האימונים האישיים שלכם. התשובה הזו אינה חד משמעית והיא משתנה בין הזוגות. ראשית, ברגע ששיניתם סטטוס ואתם יודעים שבקרוב מאד תעמדו תחת החופה, כדאי להתחיל להתעניין באימונים. מדוע? על מנת שמאמן הכושר יוכל להתאים לכם תכנית המבוססת על המטרות שלכם. ישנם הזוגות שאימונים של חודשיים לפני החתונה יספיקו להם, לצד זוגות שצריכים תכנית אימונים קדחתנית יותר על מנת לעמוד ביעדים שלהם. על כן, אנו ממליצים לדבר איתנו כמה שיותר מוקדם על מנת לקבל את קשת הפתרונות האיכותית ביותר.


 

מלאו את הפרטים, ונחזור אליכם עוד היום עם הצעה לחיים חדשים!

אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי