אחרי שהחדרתי לעצמכם מוטיבציה והגדרתם יעדים, הגיע הזמן להניע מהלכים: לבחור את מאמן הכושר. אז איך באמת בוחרים את מאמן הכושר המתאים לכם ביותר? ראשית, כדאי להסתייע בהמלצות המגיעות מהמעגל הקרוב אליכם. לאחר מכן? בחנו גם אתם את מידת ההתאמה שלכם אל מול המאמן.

 

התאמה בין סוג האימון ובין הכשרת המאמן

הדבר הראשון שעליכם לבסס עליו את הבחירה שלכם הוא הכשרת המאמן בהתאם לסוג האימון בו אתם דורשים. זכרו כי "אימון כושר" הוא שם כולל להמון סוגי של אימונים – מאימוני ריצה, דרך אימוני משקולות ועד אימונים פונקציונאליים. על כן, הגדירו בפני עצמכם באיזה סוג של אימון אתם תרצו להתמיד, ובהתאם חפשו אחר המאמן המתאים ביותר. חשוב לדעת כי ישנם מאמנים שאינם מתמחים אך ורק בסוג אחד של אימון, אלא שלאורך השנים הם עברו מספר הכשרות וקורסים שבאמצעותם הם למדו שיטות אימון נוספות המאפשרות להם לאמן במגוון רחב של אימונים.

 

אימון ניסיון יענה לכם על כל השאלות

אם יש משהו שחשוב במיוחד למתאמנים, בעיקר אלו בתחילת דרכם, הוא האינטראקציה והכימיה עם המאמן. אכן, מדובר על אחד הדברים החשובים ביותר, ולשם כך ניתנת לכם האפשרות על ידי מאמני כושר אישיים לערוך אימון היכרות. אימון שכזה הינו אימון לכל דבר, כאשר לרוב הוא גם מוצע לכם במחיר נוח של היכרות. לאורך האימון תוכלו לבחון את הכימיה שלכם עם המאמן ועד כמה אתם מתחברים לסוג האימון ספציפית. המון פעמים לאחר אימון ניסיון מגלים המתאמנים כי הם מאד מחבבים את המאמן, אך דווקא פורמט האימון פחות מתאים להם ועל כן משנים את סוגו. הגיעו עם ראש פתוח והחליטו האם אתם נמצאים במקום הנכון לכם.

 

האם כדאי ללכת על המאמן הזול ביותר? לא בטוח

המון פעמים ישנן המלצות לבחור את המאמן על פי המחיר הניתן לכם. אז מצד אחד אכן מדובר על גורם מסנן לא רע בכלל שמאפשר לכם לבחור את המאמן על פי השיקול הכלכלי, אך מצד שני חשוב להיזהר. אם יש משהו שלא תוכלו להמר עליו הוא על הגוף שלכם ועל הבריאות שלכם. המון פעמים כשאתם מקבלים מחירים נמוכים מאד ממאמנים, עליכם להבין כי לרוב מדובר על מאמנים בתחילת דרכם. ההמלצה היא לשלם קצת יותר, ולהתאמן עם מאמן מנוסה שידע להדגים לכם את התרגילים בצורה מדוייקת, לתקן אתכם ולדייק אתכם יותר ויותר עם כל אימון.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי