לפני שמתחילים להתאמן, ולעתים גם לאורכה של תכנית האימונים, אתם מרגישים שחסר לכם משהו: מוטיבציה. חוסר במוטיבציה יכול להיות בעקבות תשישות, תחושה כי לוח הזמנים שלכם מכביד עליכם ולעתים אלו התוצאות שלא ממהרות להגיע. בעת שיש לכם מוטיבציה – יש לכם את הכוח להמשיך ולהתמיד! איך גם אתם יכולים לשמר את המוטיבציה או לעורר אותה מחדש אצלכם?

1.אימון כושר אישי המותאם במיוחד אליכם

הדבר הבסיסי ביותר הוא להתאמן עם מאמן כושר אישי. מדוע? משום שתכנית האימונים עם מאמן הכושר האישי מותאמת אליכם אישית – למידותיכם, למטרות שלכם ולמידת הכושר הגופני שלכם. מעבר לכך, מאמן הכושר בעצמו הוא נוכחות קבע של מוטיבציה: גם במשך האימון וגם לאחר האימון, בכל עת שאתם זקוקים לחיזוק, מילה טובה או פשוט פרופורציות.

2.קנו בגדי ספורט חדשים

תתפלאו, אך אם יש דבר נוסף שיוכל לחזק את המוטיבציה שלכם הם בגדי ספורט חדשים! רכשו לעצמכם נעלי ספורט חדשות, חולצת דרי-פייט חדשה ומכנס נוח לאימונים. שלל אביזרים ובגדי ספורט תוכלו לרכוש במקומות רבים כגון-  חנות ספורט בחיפה ובערים נוספות בארץ. בגדים חדשים מייצרים מוטיבציה, ואתם תחכו לאימון הבא רק כדי ללבוש אותם וליהנות מאימון נוח ואפילו אופנתי יותר.

3.אימון בזוג – מדוע הוא קל יותר?

ישנם מתאמנים שמעדיפים להתאמן לבדם עם מאמן הכושר, אך גם ישנם אלו המעדיפים בהחלט להתאמן בזוג. אימון זוגי בהחלט יכול לעורר בכם מוטיבציה, פשוט מאחר והאימון מקבל אופי שונה: אימון חברתי יותר שמרגיש פעמים רבות כמו בילוי. אימון לצד מתאמן נוסף (בן זוג, חבר טוב, קולגה, בן משפחה וכן הלאה), נותן לכם את המוטיבציה לשמר את תכנית האימונים.

4.הזכירו לעצמכם שוב ושוב את המטרות שלכם

לעתים, כל מה שאתם צריכים בשביל מוטיבציה זה בעיקר להזכיר לעצמכם מהי המטרה שלכם. כל מתאמן מחזיק במטרה שונה: החל משריפת שומנים ועד רצון להתחטב. הדרך לעתים לא קלה וברובה היא מאד מאתגרת, אך בעת שאתם רואים אל מול העיניים את היעד הסופי, אתם יכולים להתמלא שוב במוטיבציה שתחזק ותעורר אתכם.

5.ספרו גם את ההצלחות הקטנות

אחת הטעויות הנפוצות (שגם פוגועת במוטיבציה שלכם), היא לא לספור את ההצלחות הקטנות שלכם. אולי המטרה הסופית היא להשיל ממשקל גופכם כ-20 קילוגרמים, אך חשוב לסמן כהצלחה גם את הירידה שלכם ב-3 ק"ג. כך, יש לכם דלק להמשך תוך שאתם מתוגמלים על העבודה הקשה שלכם.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי