ככל שהמאמן ידע עליכם יותר, כך הוא יוכל להתאים לכם תוכנית אימונים עשירה, מטיבה ומותאמת אישית! כמובן שעליכם גם להכיר את מאמן הכושר שלכם, את החוזקות שלו, את עולמות הידע שלו ואת התוכנות החזקות איתן יוכל לסייע לכם להתקדם.

המכונה המופלאה הזו – הגוף שלכם, תתמסר לכל פקודה שלכם. עם זאת, לעתים אתם צריכים להיות קשובים לגוף, ולא להתעלם מכאבים, קשיים ואתגרים שונים שיכולים לצוץ במהלך הדרך. לפניכם, כל מה שחשוב לשתף בו את מאמן הכושר לטובת בניית תכנית אימונים מפרה ומעצימה!

היסטוריה רפואית

לא במקרה תכנית אימונים אישית נקראת כך – היא מותאמת אליכם באופן אישי. בשונה מחוגים שונים שאליהם אתם מצטרפים ומתאימים את עצמכם לקצב הקבוצה, כאן אתם אלו המכתיבים את הטון. לכן, במידה ויש לכם היסטוריה רפואית שרלוונטית לאימוני הכושר, יש ליידע את המאמן על כך. 

אם וכאשר אתם סובלים מבעיה רפואית מסוימת או מסתייעים באביזרי עזר כמו מדרסים או נעל מותאמת אישית אז רצוי לבחור מאמן עם רקע מתאים. חשוב שמאמן הכושר שלכם יהיה מודע לכאבים, למגבלות ולרגישויות שלכם! בנוסף, יש ליידע את המאמן אודות ניתוחים שעברתם, פציעות, מחלות כרוניות וכיוצא בזה.

פורתרפיסט, פיזיותרפיסט או מאמן כושר שחוקר ומרחיב את עולמות הידע שלו הם האפשרות העדיפה במצבים אלו.

מאמן עם רפרטואר עשיר ועולמות יחד רחבים יוכל לזהות ליקויים ולכוון אתכם לבעלי מקצוע מתאימים או לרכישה של אביזרים מתאימים. לדוגמה, אם אתם מתגוררים בתל אביב וזקוקים להתאמה של מדרסים בתל אביב והסביבה אז הוא ידע להכיר את הספקים המקצועיים, אשר לחלק ממתאמניו כבר יש איתם ניסיון.

מטרות ויעדים

תכנית האימונים לא נבנית רק בהתאם למגבלות רפואיות, אלא גם בהתאם למטרות שלכם. ישנם מתאמנים שרוצים להתחטב ולהוריד את אחוזי השומן, בעוד ישנם אלו שהמוטיבציה שלהם היא להוריד במשקל. כל מטרה שתגדירו נלקחת בחשבון, והיא זו שמאפשרת למאמן לבנות את התכנית המתאימה. אימון הכושר האישי שלכם יוכל לשלב משקולות ותרגילי כוח, אך גם אימוני ריצה, אימונים פונקציונאלים וכיוצא בזה. אתם מגדירים מטרות – המאמן בונה לכם תכנית!

אילוצי לוחות זמנים ותדירות אימונים קבועה

אחד התנאים להצלחה בתכנית האימונים, היא התמדה. לכן, כשבונים תכנית אימונים עם מאמן הכושר, חשוב מראש ליידע אותו באשר לאילוצים השונים שלכם. אין כל תכלית להתחיל את התכנית עם שלושה אימונים בשבוע, לעשות הפסקה של שבועיים ולחזור לאימון אחד פעם בשבוע. בנו יחד עם המאמן תכנית שתוכלו להתחייב אליה, ובעיקר: תכנית שמתאימה מראש למטרות שלכם ולמסגרת הזמן שבה תרצו להשיג אותן.

המאמן זמין לכם באימונים ובין האימונים!

מאמן כושר אישי עתיד להיות המנטור שלכם – גם ברמה הגופנית וגם ברמה המנטלית! תוכלו לפנות אליו עם כל אתגר, התייעצות או משבר שבדרך. איך המאמן יוכל לסייע לכם?

  • עידוד והחדרת מוטיבציה

  • שינוי תכנית האימונים בהתאם להעדפות שלכם

  • סיוע וטיפים באשר לתזונה נכונה ועוד...

לסיכום, בחירה במאמן כושר היא בחירה באיש מקצוע שעתיד לתת לכם ליווי אישי וארוך טווח. רצוי לבדוק התאמה הדדית בטרם מתחייבים למערכת יחסים ארוכת טווח. כמו כן, כדאי לבחור באיש מקצוע עם ניסיון רב, ידע מקצועי עשיר והבנה במגוון תחומים משלימים על מנת לקבל את מלוא התמורה על ההשקעה.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי