כל אירוע עסקי שאתם חוגגים הוא אירוע חשוב ומשמעותי בעבורכם. בעוד מרבית האירועים שמים את הדגש על יצירת קשרים עסקיים והגדלת המכירות, ישנו אירוע אחד ששם את הדגש על הדבר היקר לכם ביותר: ההון האנושי. אירוע הגיבוש השנתי הפך בשנים האחרונות לאחד האירועים החשובים ביותר. מדוע?

- אירוע מושקע מתקשר בשמכם לעובדים שלכם: "תודה"

- צוות מגובש ומלוכד הוא צוות חזק יותר

- דגש על פעילויות רווחה וחברה לעובדים

- פעילות מרעננת, מאווררת ושוברת שגרה

איז איך חוגגים יום גיבוש לעובדים שלכם? עם פעילות ספורטיבית כמובן! מדוע? כל הסיבות לפניכם:

יום אחד בשנה, העובדים שלכם יקומו מהכיסא

אחת התלונות השכיחות של עובדים כיום, היא שהם לא מספיקים להשקיע בעצמם בעקבות שעות העבודה הרבות. כידוע, העובדים ישובים על הכיסא לאורך כל יום העבודה שלהם, מה שעלול בין היתר לגרום להשמנה בטווח הארוך. פעילות גופנית? העובדים מתקשים המון פעמים למצוא לה זמן. יום גיבוש אקטיבי וספורטיבי לעובדים שלכם הוא הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות בעבורם! מדוע?

- אתם חושפים אותם לפעילות גופנית ולחשיבותה

- פעילות ספורטיבית מגבשת ומעצימה

- אפשרות לחלוקה לצוותים ויצירת פעילות תחרותית

- החדרת מוטיבציה הדדית בין העובדים תורמת לגיבוש

- וכן, מקימים אותם מהמסכים עם פעילות דינאמית!

יום גיבוש מלמד ומעשיר על אורח החיים הבריא

אין באמת משמעות ליום גיבוש שאינו מעביר מסר ערכי. יום גיבוש המבוסס על אטרקציה ספורטיבית, למעשה מעניק לעובדים שלכם ערך מוסף. פעילות ספורט ארגונית, מאפשרת לעובדים שלכם להבין אחת ולתמיד מהי חשיבותה של הפעילות הגופנית – לגוף ולנפש, עד כמה היא יכולה להיות מהנה ומספקת וגם איך נצמדים אל אורח החיים הבריא. שימו לב כי מעבר לפעילות המגבשת, גם תוכלו לתרום לעובדים שלכם בפן נוסף. עובדים פעילים גופנית הם עובדים בריאים יותר ונינוחים יותר!

היכן כדאי לחגו את יום הגיבוש?

טכנית, ניתן לערוך את פעילות הספורט הארגונית גם בתוך המשרד שלכם. עם זאת, כדאי לשבור את השגרה ולחגוג את יום הגיבוש מחוץ לכותלי המשרד! מזג האוויר הישראלי כמעט ואינו מגביל, כך שפעילות תחת כיפת השמיים היא בהחלט משהו שאפשר לקחת בחשבון. יום גיבוש לעובדים בתל אביב ספורטיבי ואקטיבי, יכול להיערך עם מגוון רחב של פעילויות:

- אימון כושר קבוצתי 

- משחקי כדור קבוצתיים

- אימוני ריצה

- פעילות בוט-קאמפ ועוד...

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי