שוקלים לעשות בקרוב טיפול של הקפאה או המסת שומן? ובכן, אין ספק כי מדובר בטיפול מצוין שעוזר לרבים להתמודד עם עודפי שומן בגוף וזה טיפול שמתאים במיוחד כאשר לא מצליחים להוריד את השומן העודף לבד דרך תזונה נכונה או שגרת כושר גופני. 

יחד עם זאת, אנחנו מאמינים שכושר גופני זה משהו שצריך לאמץ כדרך חיים ובמיוחד כדאי להקפיד על אימונים אחרי טיפולים אסתטיים שונים - גם כדי לשמר ואפילו לשפר את תוצאות הטיפול וגם על מנת לעזור לגוף להחלים כמה שיותר מהר. 

הנה כמה סוגי אימונים שאנו ממליצים לעשות אחרי טיפולים של הקפאת שומן. 

אימונים לשיפור התפקוד הכללי של כלי הדם והלב

לאחר שעשיתם טיפול הקפאת שומן, הצלחתם להפטר מהשומן בגוף וטיפלתם למעשה בפן האסתטי שלו וזה מצוין, אבל אם היו לכם מצבורי שומן בגוף זה אומר שהם לא התרכזו רק בבטן, בידיים או ברגליים, אלא גם בעורקים ובורידים, וזה כבר הרבה יותר מסוכן. 

האימונים לשיפור תפקוד הלב וניקוי העורקים הם אימונים ספציפיים שמסייעים במטרה החשובה הזאת ויחד איתם חשוב להקפיד על תזונה מאוזנת שמסייעת רבות גם היא. כמו כן מומלץ לגשת לרופא ולבדוק באופן מעמיק את מצב העורקים והתפקוד הלבבי. 

אימונים פונקציונליים ו-TRX

לאחר שהכנסתם לשגרה שלכם אימונים לשמירה על הבריאות, זה הזמן לשלב גם אימונים שיעזרו לכם לשמור על הגזרה החדשה שלכם. אימונים פונקציונליים ואימוני TRX הם בלי שום ספק אימונים מצוינים לצורך המטרה הזאת מפני שהם מאפשרים עבודה פרטנית ומאומצת על כל שרירי הליבה בגוף. אם יצא לכם לשמוע שאימונים מהסוג הזה הם אימונים קשים ומפרכים, דעו שיש אמת בדבר. עם זאת, כניסה לשגרת כושר גופנית היא תמיד הדרגתית ומתונה כך שאין לכם מה לחשוש יותר מדי. כאן תוכלו למצוא מאמנים אישיים שיוכלו לבנות לכם תכנית אימונים מדויקת שמתאימה לכם. 

אימונים יעודיים

האימונים היעודיים יכולים במידה רבה להוות את השילוב המושלם בין שמירה על בריאות הלב ובין חיטוב ועיצוב הגוף ושמירה על המראה החדש שלכם לאחר הקפאת שומן. האימונים הספציפיים המומלצים כאן הם אימוני פילאטיס המאפשרים חיטוב מושלם, אימוני קיקבוקס וכן אימוני יוגה שגם משפיעים באופן חיובי בהחלט על הנפש. 

אם אתם לא בטוחים מה בדיוק מתאים לכם - צרו קשר ונשמח לעזור לכם למצוא מאמן אישי שיכניס אתכם לעניינים תוך זמן קצר.  

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי