מזג האוויר הישראלי לא מביא רק תיירים רבים מחו"ל בעונת הקיץ, אלא שהוא גורם גם להמון מתאמנים להשאיר את התירוצים בחורף ולתאם אימון כושר אישי. האתגר הגדול? להתאמן תחת כיפת השמיים במזג אוויר שלעתים יכול להכביד. אכן, יותר ויותר מתאמנים מעדיפים אימונים בפארקים וגנים על פני סטודיו סגור, אך חשוב לזכור כי עונת הקיץ הנפלאה מביאה עמה לא מעט אתגרים. אז איך מתאמנים בקיץ בכל זאת?

 

האפשרות הראשונה: אימון בשעות הבוקר המוקדמות

אימון תחת כיפת השמיים מזמן לא מעט יתרונות, כאשר אלו הבולטים ביותר הם האוויר הפתוח וגם המתאמנים האחרים הנמצאים בפארקים ובגנים שמחדירים מוטיבציה עצמם הנוכחות שלהם. אם גם אתם מתעקשים להתאמן בחללים חיצוניים, ההמלצה החמה ביותר בעונת הקיץ היא לעשות זאת בשעות הבוקר המוקדמות. מעבר לכך שאימוני בוקר הם חטיף האנרגיה האולטימטיבי להמשך היום, הרי שבשעות הבוקר עומסי החום עדיין לא מורגשים, כך ששעות אלו ביום מסתמנות כבטוחות ביותר עבורכם.

 

האפשרות השניה: אימון על חוף הים אל מול שקיעה

שעות הבוקר המאוחרות ואמצע היום כמעט ולא באות בחשבון בעת שמדברים על אימוני כושר אישיים בחלל החיצוני. המעלות גבוהות מאד והלחות מקשה על האימון – עד לכדי מצב שלעתים הוא כמעט בלתי אפשרי. על כן, האפשרות השניה העומדת לרשותכם היא להתאמן בשעות הערב. הלוקיישן המושלם עבורכם? חוף הים כמובן. כל עוד יש בעיר שלכם חוף, כדאי להעתיק את האימון לאזור זה וליהנות מכל התועלות: הבריזה הנהדרת, תפאורה מרהיבה והתנתקות המעניקה לכם הרמוניה בין הגוף והנפש.

 

טיפ הזהב: גוונו בין מתחם חיצוני למתחם פנימי

למרות שרבים המתאמנים שמחכים לקיץ כדי להתחיל בשגרת האימונים שלהם, עדיין מומלץ מאד לגוון בין הלוקיישנים. על כן, נסו לשלב את תכנית האימונים שלכם באופן כזה שבו תתאמנו גם בסטודיו סגור או בבית שלכם, וגם בחלל חיצוני מועדף עליכם. באופן זה, תזכו לאימון מגוון יותר שישאיר את הלהבה בוערת ואת ההתרגשות שלכם מהאימונים. בעת שחוזרים אימון אחר אימון לאותו הלוקיישן, נוצר מצב של מיצוי מהר מאד שיכול להיות מוקש להתמדה ולמוטיבציה שלכם.

 

הישארו קשובים לתחזית ושתו הרבה מים

הקיץ הישראלי הוא קיץ נפלא שמגלם בתוכו לא מעט יתרונות. בכל הקשור לאימונים הנערכים בקיץ, הרי שחשוב להיוות קשובים לגוף שלכם וגם לתחזית מזג האוויר. בשיתוף פעולה עם המאמן שלכם שיעביר אתכם אימון כושר אישי, תוכלו לבחור בלוקיישנים המתאימים ביותר להתאמן בהם. זיכרו כי אתם מתאמנים בשביל הבריאות, כך שעל מנת לשמור על עצמכם עליכם להיות חכמים בשמש, ובכלל. בעת שאתם מתאמנים תחת כיפת השמיים, דאגו לשתות המון מים, הצטיידו בקרם הגנה ובכובע שיגן עליכם מפני השמש. וכעת? מתחילים לעבוד ולכבוש מטרות!

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי