גם אם אתם אומרים לעצמכם שאין זה תירוץ, לא אחת אתם משתמשים בו בכדי להעניק לעצמכם הקלות שמטרתן לדחות או לבטל את האימון שלכם. היכולת שלכם להניע את הגוף ולשמר את החוזק של המכונה החשובה יותר מכל היא זכות גדולה! ישנם גורמים שונים המעכבים אתכם וגורמים לכך שאתם מתקשים לבצע אימון עם מאמן כושר אישי בפתח תקווה? כך תוכלו להתגבר עליהם:

 

אתם עייפים בסוף היום? התאמנו בבוקר

עייפות היא אחד מהגורמים המעכבים המונעים מרבים להתאמן. אכן, אימון בסוף היום מסתמן כמשימה די סבוכה עבור המון מתאמנים, עד לכדי מצב שמספר ביטולי האימונים גדול ממספר האימונים הנערכים בפועל. אם מראש אתם מודעים לעובדה כי בשעות הערב אתם חלשים יותר גופנית ומנטלית, שבצו את האימונים שלכם בשעות הבוקר. היתרון הגדול שבאימון עם מאמן כושר אישי בפתח תקווה הוא ההתאמה המלאה אליכם, נצלו זאת.

 

אין לכם זמן להתאמן? שנו את סדר העדיפויות

רבים אלו המעידים כי הם אינם מתאמנים מאחר ואין להם זמן. אותם אנשים מוצאים זמן להיפגש עם חברים בבתי קפה, לצפות בסרטים חדשים וללכת לישון בשעה מוקדמת מאד. חשוב מאד לטפח את כל אלו ולהשקיע גם בהם זמן, אך באותה מידה חשוב גם לטפח את שגרת האימונים שלכם. אם אתם מוצאים עצמכם במחסור של זמן, עליכם לשנות את סדר העדיפויות שלכם. שימו לב כי טיפוח הגוף שלכם הוא טיפוח בעצמכם, כך שאימונים עם מאמן כושר אישי בפתח תקווה יכולים להעניק לכם את כל שתוכלו לבקש: לחזק את הגוף ואת הנפש.

 

מזג האוויר מכביד עליכם? התאמנו בסטודיו סגור

מכשול נוסף העומד בדרכם של המון מתאמנים הוא מזג האוויר. בישראל דווקא מזג האוויר מאד נוח ומאפשר להתאמן כמעט ללא הגבלה בכל ימות השנה. בישראל ישנם 50 ימי גשם לאורך כל השנה, כך שמעבר לכך שקל יותר להתאמן בישראל, הרי שגם ניתן להתאמן לרוב תחת כיפת השמיים. אם מזג האוויר הוא מה שמונע מכם להתאמן, תוכלו תמיד להתאמן בחללים סגורים. מאמן כושר אישי בפתח תקווה יציע לכם כמה חלופות, כאשר אלו הפופולאריות ביותר הן אימון ביתי המתבצע אצלכם או אימון המתבצע בסטודיו.

 

אתם לא אוהבים להתאמן? טרם גיליתם את האימון שלכם

ומה אם גם אתם בין אלו שפשוט לא אוהבים להתאמן? סביר יותר כי לא מצאתם את האימון שמתאים לכם מאשר אתם לא אוהבים להתאמן. הפעילות הגופנית היא מבורכת – היא מניעה את הגוף ומחזקת אותו, מעלה את מצב הרוח ומחזקת את הנפש. תוכלו ביחד עם מאמן כושר אישי בפתח תקווה לחפש ולמצוא את האימון המתאים לכם ביותר – זה שיגרום לכך שלא תוכלו לחכות לפעם הבאה.

 

חשוב לכם יותר להיות הורים? התאמנו בבית

ולעתים התירוץ הקל ביותר הוא הרצון להיות הורים טובים יותר ולהישאר בבית עם הילדים. אם גם לכם חשוב להיות נוכחים בבית ולא להזמין בייביסיטר, דעו כי ישנו פתרון גם לאתגר זה: מאמן הכושר יוכל להגיע לאמן אתכם בבית שלכם – כך שכל שאתם צריכים על מנת להתאמן הוא לעלות על בגדי הספורט ולפתוח את דלת הבית שלכם. האימון מגיע עד אליכם!

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי