ישנם אלו המבצעים את אימוני הכושר שלהם באמצעות מאמנים אישיים בתכנית אימונים דינאמית, וגם כאלו שמחליטים להתאמן דווקא במעברים שלהם ממקום העבודה אל הבית, מהבית אל מפגש עם חברים וכיוצא בזה.

רכיבה על אופניים או על קוקרינט מסתמנת כדרך לא רעה בכלל לבצע כושר גופני. אם מתמקדים לרגע באופניים, הרי שניתן לסמן את תחילת דרכם עם הרצון להנגיש אמצעי תחבורה זול, זמין ופשוט. הרכיבה על האופניים כיום פופולארית במדינות רבות בעולם, ומה שיכול לבשר על אותה פופולאריות הם בין היתר שבילי האופניים בערים הגדולות, כמו גם בתל אביב.

אם גם אתם רוצים לטפח שגרה של פעילות גופנית, כזו שלא מצריכה מכם יותר מדי אך כזו שמאד יעילה, תוכלו גם אתם להתחיל לעשות שימוש באופניים על בסיס קבוע.

צאו מנקודת הנחה: כל פעילות גופנית מבורכת

אז נכון שרכיבה מזדמנת על אופניים או קורקינט חשמלי לא יכולה להחליף את האטרקטיביות של תכנית אימונים אישית, אך בהחלט חשוב לזכור דבר מהותי: כל פעילות גופנית היא פעילות מבורכת! במילים פשוטות? עדיף שתעשו קצת מאשר לא תעשו בכלל. עם זאת, כל עוד אתם מכניסים לחייכם את האופניים ככלי שתעשו בו שימוש קבוע, הרי שבהחלט אפשר לייחס את השימוש שלכם בהם כפעילות גופנית לכל דבר ועניין.

במקום לנסוע לעבודה באוטובוס, למה שלא עם אופניים?

אחד הטיפים המעולים ביותר שניתן לתת לאלו מכם שרוצים לסגל לעצמם פעילות גופנית באמצעות האופניים, הוא לוותר על הנסיעות היומיות באוטובוס ולהחליף אותן ברכיבה. כל עוד מקום העבודה שלכם במרחק סביר ממקום המגורים, הרי שתוכלו בהדרגה לשלב את הרכיבה באופניים. תחילה, מומלץ לשלב את הרכיבה כפעמיים בשבוע, ובהמשך להפוך זאת לשגרה. כך, אתם מבצעים פעילות גופנית איכותית ויעילה כפעמיים ביום, גם במסגרת לוח הזמנים הצפוץ שלכם.

רק על מנת שתבינו את אפקטיביות הרכיבה, הרי שכל עוד תרכבו כחצי שעה לערך למקום העבודה שלכם הנמצא במרחק של בין כ-15 ל-20 ק"מ, תוכלו לשרוף כמעט כ-200 קלריות! בנסיעה באוטובוס? אפס. על מנת ליהנות משריפת קלוריות, חשוב לרכב על אופניים כאשר אינם במצבם החשמלי-ממונע.

לא כל פעילות גופנית אתם יכולים לבצע בישיבה

מעבר לכך שהפעילות יעילה מאד, הרי שהיא גם מאד נגישה: היא לא מצריכה מכם להירשם לתכנית אימונים, להתאים את עצמכם ללוח זמנים של מכוני כושר או להשקיע בכל חודש מאות שקלים. בנוסף, מדובר על אחת מהפעילויות הבודדות המאפשרות לכם להגיע לתוצאות נפלאות כשאתם ישובים!

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי