אורח חיים בריא הוא משאלתו של כל אחד ואחד. החלטתם לעשות צעד אקטיבי ולקבוע אימון עם מדריך כושר אישי? רגע לפני שגם אתם תתחילו לקצור את הפירות וליהנות מנפש בריאה בגוף בריא, מה תוכלו לעשות על מנת להבטיח כי תכנית האימונים שלכם אכן תוכתר כהצלחה?

 

הגדירו לעצמכם לפחות חמישה יעדים שונים

מתאמנים שהחליטו כי הגיע גם הזמן שלהם להיכנס לכושר, במרבית המקרים מלאים במוטיבציה וההחלטה להתחיל להתאמן היא החלטה אישית שלהם המבוססת על בשלות ומוכנות אמיתית. יחד עם זאת, לעתים מתבצעת גלישה טבעית אל האימונים עם מדריך כושר אישי מבלי שהוגדרו יעדים לאימון או מטרות שהמתאמנים היו רוצים לעמוד בהן. חשוב מאד שתגדירו לעצמכם חמישה יעדים שונים: להצליח לרוץ מרחקים ארוכים יותר, להצליח להתמיד, לרדת כמה קילוגרמים או כל יעד אחר החשוב לכם. כך, תוכלו ליהנות מטעם ההצלחה ולקצור פירות לאורך תכנית האימונים.

 

ביטלת? שילמת!

מדריך כושר אישי שיעבוד אתכם יבנה עבורכם תכנית ייעודית המתאימה לצרכים שלכם וליכולות שלכם. חשוב שתדעו כי מבנה התכנית בנוי בצורה כזו שעליכם להתמיד בה על מנת להצליח בה ולראות תוצאות. אם יש משהו שלא מקובל על מדריכי הכושר הוא ביטולים. הסיבה? קטיעת רצף האימונים. מובן כי החיים הינם דינאמים ולעתים עליכם לעשות תיעדוף בין מחוייבויות שונות, אך ככלל: שימו את אימוני הכושר שלכם בראש סדר העדיפויות. ביטול של אימון לא אחת גורר אחריו ביטולים נוספים ותחושת המחוייבות שלכם כלפי התכנית בכללותה נפגעת.

 

עיגלתם פינה? אל תשכחו על מי אתם עובדים

כשם שלמאמן הכושר ישנה אחריות גדולה, גם לכם יש. חשוב מאד שתהיו נאמנים לתכנית האימונים ושתזכרו כי עיגול פינות אינו מקדם אתכם. המשמעות? אם לדוגמא קיבלתם סט של תרגילים לטובת תרגול ביתי, עליכם לעשות אותו. זיכרו כי תכנית האימונים שלכם היא סוג של מתכון: כפי שלא הייתם מחסירים מרכיב חיוני ממתכון שקיבלתם בכדי שהוא יצליח, דומה הדבר גם כאן: כל תרגיל שאתם מקבלים תורם להצלחה שלכם – אל תמעיטו בערכו.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי