מאמני כושר אישיים יעשו עבורכם כל מה שצריך על מנת שתיהנו מהאימון ותצאו נשכרים. אחת הפריבילגיות שיש לכם עם אימון המתבצע בפורמט אישי, היא היכולת שלכם לקבוע את לוקיישן האימון. לא מפתיע כלל, כי רבים המתאמנים הבוחרים בפורמט של אימון המתבצע בכותלי הבית הפרטי. אכן, מדובר על אימון שיש לו לא מעט יתרונות, אך חשוב שתדעו גם מה החסרונות שבאימון הנערך בבית הפרטי שלכם פעם אחר פעם. זיכרו: האימון הטוב ביותר הוא האימון המתאים לכם!

 

היתרונות: חיסכון אדיר בזמן, אימון במרחב הפרטי שלכם

ראשית, כדאי להבין מה היתרונות של אימון ביתי. היתרון הראשון הוא החיסכון שלכם בזמן. בעידן מודרני בו רבים מבינים כי זמן מתורגם לכסף, הרי שישנו רצון לחסוך כמה שיותר בזמן. בעת שאתם מתאמנים בלוקיישן חיצוני כדוגמת פארק, חוף הים או ביתו של המאמן, הרי שעליכם לעשות דרך מסוימת מהנקודה בה אתם נמצאים אל לוקיישן האימון וגם לחזור בחזרה. המשמעות? לא מעט זמן שאתם שורפים על התניידות בדרכים. בעת שהאימון מתבצע בבית שלכם, הרי שאינכם צריכים לבזבז זמן יקר.

בנוסף, פרסונל טריינרס מאמינים כי אימון המתבצע בביתם של המתאמנים המון פעמים מקל עליהם. שהות במרחב המוכר המון פעמים מקלה את האימון, בעיקר בשלבים הראשונים של האימון בהם לא אחת ישנם המתאמנים המביעים חשש מהדרך. האימון הביתי הוא אימון המתבצע באזור מוכר ומנחם, כך שאין כל צורך להסתגל ללוקיישן חדש וניתן פשוט לצאת לדרך.

 

החסרונות: הסחות דעת, לוקיישן קבוע

ומה באשר לחסרונות האימון המתבצע על ידי מאמני כושר אישיים בבית? מדובר על חסרונות שכדאי לקחת בחשבון, שכן הם לא אחת אלו המונעים מהמתאמנים להתקדם ולשמור על מוטיבציה. ראשית, הסחות דעת. בעוד ישנם אלו שדואגים לשטח סטיירלי לטובת האימון שלהם, ישנם אלו המתאמנים בעוד הילדים נמצאים לידם או בן הזוג נוכח בחלל. למרות שמדובר על המעגל הקרוב אליכם ביותר, חשוב מאד שלאורך האימון שלכם תהיה מרוכזים ושלא יהיו לכם כל הסחות. הסיבה? במקום להתרכז באימון ולהשקיע בכל תרגיל, אתם מוצאים עצמכם מחלקים את תשומת הלב לכל מי שמסביב – מה שפוגע בריכוז ובאימון.

כמו כן, ישנם אלו שבוחרים להתאמן עם מאמני כושר אישיים אך ורק בבית מבלי לגוון את הלוקיישן. בעת שהאימונים נערכים אך ורק בחלל אחד, נוצר מצב שבו האימונים הופכים לשגרה שאינה מרגשת, מה שיכול לפגוע במוטיבציה להמשיך ולהתקדם. על כן, ההמלצה החד משמעית היא לגוון את המקומות בהם עורכים את האימון, תוך שניתן להמשיך להתאמן גם בבית. היכן ניתן להתאמן? בבית הפרטי כאמור, בפארק הפתוח, בחוף הים, בסטודיו של המאמן או בכל חלל אחר שיגוון את השגרה של האימונים.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי