אם הייתם בטוחים שאתם לבד, תהיו בטוחים שאתם לא: גם המתאמנים המתמידים ביותר באימוני הכושר מוצאים קושי מסוים לתחזק את שגרת האימונים בעונת החורף. לא אחת הרצון לצאת לריצה מתחלף ברצון להישאר במזגן החמים והמוטיבציה לאימון אישי מתחלפת בתירוצים שאתם נותנים לעצמכם על מנת לדחות את האימון לעוד כמה ימים. לשמחתכם, ישנן דרכים שונות להפוך את האימונים החורפיים לקלים יותר, בין היתר עם אימון ביתי!

 

למה לצאת מהבית כשאפשר לעשות אימון ביתי?

אכן, עונת הקיץ מאפשרת לכם גמישות רבה בכל הקשור ללוקיישן בו תתאמנו: החל מחוף הים, דרך הפארק השכונתי ועד החצר הביתית שלכם. עונת החורף קצת יותר מגבילה ועל כן האימונים נערכים לרוב בביתו של המאמן או בסטודיו. אם כבר אתם מתאמנים בחלל סגור, למה שלא תבצעו אימון ביתי? כשאתם מתאמנים בבית, אתם חוסכים מעצמכם את היציאה מהבית אל הקור. המאמן? הוא יגיע אליכם!

 

הישארו לישון שעה נוספת והתאמנו בערב

אם בעונת הקיץ הייתם רגילים להתאמן באימוני בוקר לפני היציאה לעבודה, דעו כי לחורף יש חוקים משלו. המון פעמים ישנו קושי להתעורר בבוקר והרצון להישאר במיטה החמה גובר על כל רצון או מטרה. על כן, בעונת החורף כדאי לשנות את שעת האימון שלכם ולהתחיל להתאמן בערבים, אחרי שהייתם ערים כל היום והגוף שלכם מחומם. בבוקר חורפי? קחו לעצמכם את הזמן להתעורר לאט במיטה חמימה.

 

הפכו את האימון לבילוי עם פרטנר נוסף

דרך נוספת להקל את האימון ולהפוך אותו לבילוי יותר מאשר לאימון, הוא לבצע את האימון עם חבר או מכר אהוב עליכם. מאמני כושר אישיים שמאמנים אתכם ישמחו שתצרפו מתאמן נוסף שיהפוך את האימון לדינאמי יותר. אימון עם אדם קרוב אליכם הוא אימון שתוכלו ליהנות בו ממוטיבציה רבה, זמן איכות ועמידה באתגרים משותפים. דמיינו לעצמכם אימון ביתי עם חבר טוב: לפני האימון תוכלו לבצע ביחד חימום ולאחר האימון להשלים פערים על כוס קפה. החורף הזה הולך להיות חורף חם בו תוכלו לשמור על הכושר שלכם!

 

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי