מתחם אירועים, צלם ומעצבת שמלה הינם ספקים חשובים התורמים לאירוע החתונה שלכם. אל שורה זו מצטרפים גם מאמני כושר אישי שמובילים אתכם על דרך המלך! הקדישו לעצמכם זמן בשבוע לטיפוח הנפש והגוף לפני האירוע הגדול של חייכם!

 

המוטיבציה: להגיע בשיא אל האירוע של חייכם

לצד החיפוש הקדחתני אחר נותני שירות טובים לאירוע החתונה, הרי שהזוגות המאורסים מחפשים גם אחרי נותן שירות נוסף: מאמני כושר אישי. לא באמת צריך עוד להוסיף מילים על אירוע החתונה, וברור לכל כי מדובר על אירוע המגיע פעם אחת בחיים. המוטיבציה של הזוגות המאורסים היא להגיע בשיא שלהם אל האירוע המרגש, כאשר השיא הינו סובייקטיבי ומשתנה בין זוג לזוג. ישנם הזוגות המעוניינים להתחטב בעוד ישנם הזוגות שהמטרה שלהם היא שריפת שומנים. עם עבודה צמודה ורציפה, ניתן להגיע לתוצאות!

 

אימון זוגי: מאחדים כוחות וחותרים אל אותה המטרה

המון זוגות תוהים האם כדאי להם להתאמן בזוג, או שכל אחד מהם יתאמן בנפרד. ההמלצה של מאמני כושר אישי היא להתאמן יחד. אירוע החתונה הוא אירוע שלכם, ובעת שאתם עובדים קשה לקראתו, מן הראוי שתעבדו לקראתו יחד. מעבר לכך, לא תאמינו כמה כוח השפעה יש לכם אחד על השניה, ועד כמה המוטיבציה של כל אחד מכם חשובה וחיונית לצד השני. אימון זוגי הינו אימון מפרה, מלכד ואפילו רומנטי. אל תוותרו על הרגעים היפים האלו – הם ישארו בלבכם לנצח.

 

בתוך כל הלחץ והארגונים – שעה המוקדשת רק לכם

בעוד ישנם הזוגות המציבים מטרות ברורות לקראת אירוע החתונה, ישנם הזוגות שמתחילים את האימון הזוגי עם מוטיבציה אחרת לגמרי: להרגע בין כל הארגונים וההפקה של אירוע. לצד הכייף וההתרגשות שבהפקה של אירוע חתונה, הרי שמדובר גם על המון עיסוק שלעתים עולה בלחצים מיותרים. בעת שיש לכם שעה בשבוע המוקדשת רק לכם עם מאמני כושר אישי, הרי שאתם יכולים למצוא את הבאלנס הנכון וכך ליהנות גם מתהליך הפקת האירוע וגם מהאימון המוקדש לכם. אימון גופני אומנם משפיע על הגוף, אך גם על הנפש – ובתקופה מרגשת שכזאת כדאי לדבוק בתכנית שגם תסייע לכם בשחרור הלחצים והמתח.

 

מתי כדאי להתחיל להתאמן?

ההמלצה של מאמני כושר אישי היא להתחיל את תכנית האימונים שלכם בעת שיש לכם תאריך לאירוע. שימו לב כי על מנת להגיע לתוצאות נדרשת עבודה לאורך זמן, כך שכדאי להתחיל מוקדם ככל הניתן. סגרתם את האירוע שלכם לחורף כאשר כעת עונת הקיץ? כמה חודשים מסתמנים כפרק זמן הגיוני לראות בו תוצאות ולהתקדם. המטרה היא שתמשיכו להתאמן ולדבוק באורח החיים הבריא גם לאחר האירוע שלכם, אך אין כל ספק כי כל אימון בפני עצמו הוא תרומה לגוף ולנפש. ועכשיו? מתחילים!

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי