לא לכולם נוח להיחשף בפני אנשים זרים במכון כושר, שבו מי מאתנו הלוקים במשקל-יתר עלולים לחוש מבוכה ואי נוחות, כאשר מולנו ניצבים, חטובים ושריריים

יניב מימון מאמן כושר אישי

מתאמנים אשר עצם נוכחותם מדגישה עד כמה גדול ועמוק הוא הפער בינם לבינינו.

מאמן כושר אישי יסייע לכם לקבל את עצמכם כפי שאתם. בתכנית אימונים אישית, פרטית בהחלט, המותאמת למגבלות מזה ולפוטנציאל מזה - תמיד נכון לשאוף ולהתאמץ ( גם אם מאמץ מתון) להגיע להישגים – הוא יעבוד אתכם על נקודות החוזק ועל נקודות התורפה.

היתרונות באימון באמצעות  מאמן כושר אישי הוא בחופש הבחירה המלא לקבוע את מיקום האימון ואת עיתויו. אין צורך למהר להספיק למכון כושר לפני סגירתו או להתייסר בגלל אי יכולת הגיע אליו. באימון כושר אישי אתם קובעים את המועד ואת השעה הנוחים לכם – אם בבית, על דשא בפארק או בגן ביתכם, במשרד או בכל מקום זמין ואפשרי אחר.

 

אימון אינטנסיבי ואפקטיבי:

האימון האישי הוא ממוקד ואפקטיבי. הוא נמרץ ואינטנסיבי. הוא מאפשר ניצול מרבי ומיטבי של משך האימון. יתרון נוסף של האימון האישי הוא בכך שאתם פטורים מהשוואה אל הזולת, מודעת או לא מודעת. היכרות קרובה עם המאמן האישי מאפשרת לכם להיפתח בפניו וליידע אותו על אודות מגבלות וכאבים, לרבות הסמויים מן העין.


מאמן כושר אישי יאתגר אתכם

הוא יגביה בכל אימון את הרף. התועלת המצטברת של אימון ממוקד ומוקפד תוכל להימדד בכל מדדי הכושר. המאמן המקצועי יודע מתי אפשר להאיץ ומתי חשוב להאט; הוא יודע מתי אפשר ורצוי לדרוש מכם יותר ומתי נכון לאפשר לכם לנוח לאגור כוחות.

 

מאמן הכושר האישי שלנו יקשר אתכם עם תזונאי קליני אשר יעקוב אחרי תכנית האימון שלכם בקפידה. הוא יוכל להדריך ולהנחות אתכם בתחום תזונה נכונה. שילוב, תוך הקפדה והתמדה בין אימון גופני ובין תזונה נכונה יניב את התוצאה המצופה ויאפשר לכם לגבש ולעצב לא רק דימוי גוף חיובי יותר אלא לעצב ולחטב אותו הלכה למעשה.

 אין מה להסתיר, אין סיבה להסתתר. עם אנשי המקצוע הטובים של פרנוסל טריינרס  אתם נמצאים על הדרך הטובה והבטוחה לשילוב נפש בריאה בגוף בריא.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי