גם אתם מצליחים להריח את הפריחה המבשרת על עונת האביב הקרבה והנעימה? אם עד לפני כמה ימים עוד נאחזתם בתירוץ כי אתם לא מתאמנים בגלל החורף, הרי שכעת אתם יכולים להתחיל להתכונן לאימון הכושר הראשון שיסמל את הקאמבק שלכם.

סיבות למה לא להתאמן תמיד תוכלו למצוא – מהשיקול הכלכלי ועד הזמן שפשוט אין לכם להשקיע אותו. עם זאת, בעת שאתם מאתמנים בזוג ולא באימון של אחד על אחד, אתם מבססים לעצמכם תנאים נפלאים לאימון שגם בולמים לא מעט התנגדויות:

גם אימון זוגי הוא אימון אישי

חשוב שגם אתם תדעו כי מאמן כושר אישי בבת ים שיאמן אתכם בזוג, עדיין ישמור על איכויות האימון האישי. המהות של האימון האישי היא בסופו של דבר להתאים את האימון למטרות והציפיות של המתאמן, תוך שיהיה ניתן לשמור על המימד האישי, הזמינות המלאה והמוטיבציה. מאחר ומדובר על זוג מתאמנים ולא על קבוצה גדולה, הרי שניתן גם להתאים את האימון על בסיס 2 תכניות אימונים שונות, כאשר מה שמבדיל ביניהן הוא היקף הסטים, מספר התרגלים וכיוצא בזה.

מוטיבציה הדדית, התחייבות זה לזה

כשאתם מחוייבים אך ורק למתאמן הכושר, תמיד ישנו הסיכוי כי יהיה לכם קל יחסית לדחות את האימון או אפילו לבטל איתו. עם זאת, בעת שאתם מתאמנים עם אדם נוסף, אתם מחוייבים גם אליו. המשמעות היא שהסיכוי לביטולים מצידכם אינו גבוה – ומי שיוצא נשכר מכך הוא אך ורק אתם! כפי שהצד השני נותן לכם מוטיבציה, כך גם אתם נותנים מוטיבציה לצד השני.

זמן איכות שלכם עם בן משפחה או חבר

אז מי יתאמן אתכם? רק אתם תבחרו! מטבע הדברים, לרוב הבחירה היא באדם קרוב: אח או אחות, אב או אם, חבר או חברה וכן הלאה. המשמעות היא שתוכלו לתעל את האימון המשותף לזמן איכותי של שניכם יחד. עד היום השלמתם פערים בבית הקפה? כעת תוכלו לעשות זאת באימון מועיל שיחזק אתכם ויטיב אתכם.

היתרון הכלכלי: כמה תוכלו לחסוך?

ואם גם לכם היה קל לתרץ את דחיית תחילת תכנית האימונים שלכם על בסיס השיקול הכלכלי, תצטרכו בצער רב להיפרד מהתירוץ. אימונים המתבצעים בזוג הם אימונים נוחים יותר כלכלית, וכך הם מאפשרים לכם ליהנות מאימון איכותי ששם את הדגש על היחס האישי וההתאמה המלאה אליכם. את עלות האימון תוכלו לחלוק עם הפרטנר שלכם, כאשר היא קצת יותר גבוהה מעלות של אימון אישי.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי