שנת הלימודים החדשה מביאה עמה לא רק מערכת שעות חדשה, אלא גם אתגר חדש: לאיזה חוג תרשמו את ילדכם השנה? ההמלצה אליכם היא להעניק לילדכם את החוויה בשלמותה – כזו המשלבת בין תרומה לנפש, לגוף ולאורח חיים בריא. אימוני כושר המיועדים לילדים – מדוע הם מומלצים כל כך לילדכם?

 

1.שיעורי הספורט בבית הספר: אשליה?

מצד אחד ישנם שיעורי ספורט המועברים במסגרות החינוכיות של הילדים. מצד שני? נדמה כי אותם שיעורי ספורט לא באמת מספיקים, וגם התכנים המועברים בהם אינם מספיקים. לא אחת נמתחה ביקורת על כך שאותם שיעורי ספורט לא באמת שמים את הדגש על חינוך גופני, תוך שאין זה סביר שמורה אחד מעניק תשומת לב מלאה לכשלושים תלמידים. תשמחו לדעת כי תכנית אימונים מותאמת לילדים מודרכת על ידי מאמן כושר אישי, יכולה להעניק לילדכם את חוויית האימון האולטימטיבית.

 

2.הדרך להילחם במגפת ההשמנה

לא מפתיע כלל שישנו ביקוש רב כל כך למאמנים המציעים אימון כושר אישי לילדים. אפשר לומר זאת: לא מעט מהילדים של שנת 2018 סובלים מעודף משקל. האמת היא שלא ניתן להאשים אותם: תרבות הג'אנק פוד נמצאת בשיאה, שעות פנאי שהיו מנוצלות לפעילויות חברתיות אקטיביות הפכו לשעות ממושכות בישיבה אל מול המסכים, ונדמה כי גם בתי הספר לא עושים יותר מדי על מנת להלחם במגפה זו. אימונים מותאמים לילדים מכניסים אותם למסגרת קבועה ובריאה שמסייעת במידה רבה במלחמת ההשמנה.

 

3.חוג ערכי, חשוב, בריא וחברתי

לא שחוגים אחרים אינם חשובים, אך לא ניתן להתעלם מהעובדה כי המון חוגים אינם די ערכיים, מעשירים וחינוכיים. תכנית אימונים אישית הינה חוג לכל דבר, בה הילד שלכם נפגש עם חברים נוספים המגיעים בדיוק כמוהו להתאמן. נוצר גיבוש חברתי, כך שילדכם זוכה במעגל חברתי נוסף מלבד התרומה לגופו ולרוחו. אימוני הכושר מעבירים תכנים איכותיים וחינוכיים, כאשר ניתן דגש רב לגוף לחשיבות הרבה של תחזוקו.

 

4.להתראות ללחצים ומתחים

המון פעמים נדמה כי רגשות שליליים כמו מתח או לחץ הינם נחלתם של האנשים המבוגרים בלבד. בפועל, חשוב לזכור כי העולם הרגשי של הילדים יודע גם הוא עליות וירידות, וגם הם מלינים לא אחת על לחצים או מתחים הנובעים בעקבות ריבים עם חברים, לוח זמנים צפוף בלימודים וכדומה. אימוני הכושר תורמים גם לחיזוק המנטלי ולא רק לחיזוק הגופני, כך שגם בהיבט זה נרשם יתרון לאימוני הכושר המיועדים לילדים.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי