האמת היא שגם אתם, עם לוח זמנים צפוף ואולי גם חונק, תוכלו לאמץ לחייכם שגרה של אימוני כושר ופעילות גופנית שתטיב עמכם. לפניכם, 5 אפשרויות שונות לשילוב פעילות גופנית בחייכם/

1.אימון אישי על פי לוח הזמנים שלכם

הפתרון הקלאסי הוא אימון כושר עם מאמן כושר אישי. בשונה מאימונים הנערכים במכוני הכושר הגדולים שאתם צריכים להתאים את עצמכם אליהם מבחינת השעות, עם אימון כושר אישי אתם קובעים את תנאי האימון: גם את היום וגם את השעה. כך, המאמן נכנס אל לוח הזמנים שלכם, ולא אתם אל לוח הזמנים שלו.

2.רכשו אופניים והתניידו באמצעותם

ואם אתם רוצים למצוא דרך נוספת להכניס כושר לחייכם, הרי שתוכלו להתנייד גם באמצעות אופניים. רבים כיום מעדיפים לרכוש אופניים חשמליים שמספקים נוחות אידיאלית והתניידות קלה מאד בעיר. לצד האופניים החשמליים שיכולים לסייע לכם עם נסיעות למרחקים, גם תוכלו לאמץ לעצמכם שגרה של רכיבה באופניים רגילים – כך שפעילות גופנית תשתלב בלו"ז שלכם.

3.תאמו אימון במקום העבודה בסוף יום העבודה

אפשרות נוספת שלא מעט מתאמנים מאמצים אותה, היא אימון בסוף יום העבודה, בסמוך אל מקום העבודה. רבים המתאמנים המעידים כי עם החזרה הביתה בערב, קשה להם מאד לצאת ולהתאמן. רגע לפני שאתם חוזרים הביתה אל הילדים ואל בן או בת הזוג, קבעו לעצמכם אימון. גם בשעות הערב, תתפלאו לגלות עד כמה חבויה בכם אנרגיה חיונית.

4.אספו את הילדים מהחוג ברגל (וגם עלו במדרגות)

לעתים, הדרך שלכם להכניס דינאמיות לחיים היא עם שינוי הרגלים. לדוגמא: אם עד היום הייתם רגילים לאסוף את הילדים מבית הספר, מהחוגים או מחברים באמצעות הרכב הפרטי שלכם, כעת אספו אותם ברגל. גם הליכה של כמה דקות יכולה לסייע לכם, והיא בהחלט עדיפה על פני ישיבה סטטית במושב הנהג.

5.התאמנו לבד בזמנכם הפנוי בבית

בעידן היוטיוב אתם יכולים לאמץ לעצמכם גם שגרה של אימונים בבית בכוחות עצמכם. אמנם אימונים שכאלו אינם מחליפים מסגרת של אימונים עם מאמן כושר צמוד ואישי, אך בהחלט שמדובר על משהו שעדיף לעשות על פני לא לעשות כלום. תוכלו לרכוש משקולת ביתית וגם רצועות, באמצעותם תוכלו לבצע מניפה רחבה של תרגילים על בסיס שיטת ה- TRX לדוגמה.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי