אז אחרי שנגמרו החגים ואיתם גם התירוצים ללמה אין לכם זמן להתאמן, הגיע הזמן לפתוח יומנים: באיזה יום אתם קובעים עם מאמן כושר אישי את האימון הראשון שלכם? המון מתאמנים משקיעים תשומת לב רבה בבחירת השעה בה הם יתאמנו כאשר ההתלבטות הגדולה היא בין שעות הבוקר ותחילת היום ובין אימון המגיע בשעות הערב אחרי יום העבודה. אז באיזו שעה מתאים לכם להתאמן?

 

ראשית, מתחשבים במחוייבויות שלכם לאימון כושר אישי

עוד לפני שתחליטו מה נוח לכם יותר, כדאי להתחשב בנסיבות ולהבין אילו שעות פנויות לכם לביצוע אימון עם מאמן כושר אישי. בעוד ישנם הורים שלא יכולים להרשות לעצמם להתאמן בבוקר בעקבות המחוייבות לארגן את הילדים לפני היציאה למסגרות, ישנם סטודנטים צעירים שעבורם שעת הבוקר היא המשבצת היחידה שפנויה. לכן, הציצו בלו"ז שלכם ובדקו מה חלון הזמן האידיאלי לעלות על בגדי הספורט.

 

מה אימון בוקר מצריך מכם?

לאימוני בוקר יש יתרונות וחסרונות וכך גם לאימוני הערב. החלטתם ללכת על אימון בוקר עם מאמן כושר? מה שאימון בוקר מצריך יותר מכל דבר אחר הוא את המשמעת לקום כשעה וחצי או כשעתיים לפני השעה בה הייתם רגילים להתעורר עד היום. כשיש מוטיבציה ומטרה אל מול העיניים תוכלו לגשר גם על פער זה.

 

מתאמנים בסוף היום – מה זה אומר?

אימון בסוף היום מבחינה גופנית הרבה יותר נוח מאחר והגוף כבר חם אחרי שהוא היה בתנועה לאורך כל היום. יחד עם זאת, קחו בחשבון כי אימון עם מאמן כושר אומר כי תצטרכו לעתים להגיע ממקום העבודה למקום האימון וכך היום שלכם הופך מעט ארוך יותר. האם שווה להאריך את היום בשביל פעילות גופנית? ללא ספק.

 

ומה מאמן הכושר שלכם אומר?

מה שיכול לפתור לכם המון פעמים את הקונפליקט היא דווקא התייעצות עם מאמן כושר אישי שאיתו אתם מתאמנים. האילוצים של מאמן הכושר הם מה שמצריך מכם לעתים להתגמש לכאן או לכאן וכך הבחירה נעשית באופן טבעי יותר. תמיד תוכלו לנסות אימוני בוקר ואימוני ערב ולהבין באיזה אימון אתם יותר יעילים ויותר נהנים.

 

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי