לא מעט מתאמנים מוצאים עצמם בשיא שלהם בעונת הקיץ, אך עם בוא עונת החורף מתחילה לה נסיגה. אכן, אולי מעט קשה יותר להתאמן בעונת החורף, אך לחלוטין לא מדובר על משימה בלתי אפשרית. איך תוכלו להקל את שגרת האימונים החורפיים? עם אימון כושר ביתי, אימונים הנערכים בערב ומתן חיזוקים לעצמכם על האימון.

 

מאמן אישי עד הבית!

אחת הסיבות שלמתאמנים קשה יותר באימוני החורף היא מאחר ועליהם לצאת מהבית. אכן, צפייה בגשמים העזים ותחושת הקור מקשים מאד על יציאה מהבית ובטח שלטובת אימון. לשמחתכם, כשאתם מתאמנים עם מאמן הכושר האישי אתם לא תמיד צריכים לצאת מהבית, אלא פשוט להישאר בו. לבחירתכם, אפשרות להתאמן גם בחלל חיצוני כמו סטודיו וגם בפורמט של אימון כושר ביתי.

 

ותודה לשעון המעורר: מתאמנים בערב

אתם אנשים שאוהבים להתאמן יותר בבוקר? את אימוני החורף כדאי לדחות דווקא לשעות מתקדמות יותר ביום. עונת החורף מזמנת הרבה דברים, אך בעיקר את הרצון להתכרבל עוד קצת במיטה בעת ששומעים את השעון המעורר. על כן, במקום להתעורר מוקדם ולערוך את האימון האישי שלכם בשעה שש בבוקר לפני יציאתכם לעבודה, תוכלו להתפנק במיטה עוד קצת ולהתאמן בשעות הבוקר המאוחרות, בשעות הצהריים או הערב.

 

יום שבת? יום מנוחה

עונת החורף היא עונה שמטבע הדברים משאירה את האנשים בבית וגורמת להם לצאת החוצה כמה שפחות. אתם מרגישים שחסר לכם זמן בית ואתם רוצים ליהנות מצפייה בטלוויזיה, קריאת ספרים או פשוט זמן איכות עם בני המשפחה? הפכו את יום שבת ליום קודש: יום בו אתם לא מתאמנים. לא אחת, בעונת הקיץ ימי שבת הם הימים בהם רבים משלימים פערים ומתאמנים, אך דווקא בעונת החורף כדאי להקדיש את היום הזה למנוחה ופינוק.

 

פנקו את עצמכם בארוחה חמה לאחר האימון

ערכתם אימון ביתי? כל הכבוד! אם אתם צריכים חיזוק לאימון למרות שקשה לכם, נסו לחשוב על חיזוק חיובי או מנה חורפית מפנקת שתמתין לכם לאחר האימון. מרק ירקות עשיר ובריא יכול להיות אפשרות מצוינת שתזין את גופכם, תחמם אותו ותשביע אתכם.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי