החלטתם להשקיע באימוני כושר, אך מה שטרם קיבלתם לגביו החלטה הוא האם להשקיע באימוני כושר קבוצתיים שעולים לכם פחות כסף, או לחילופין באימונים אישיים שעולים לכם יותר? רבים מודעים היטב ליתרונות הרבים שבאימון אישי אחד על אחד, וכעת הגיע הזמן שגם אתם תהיו מודעים. מחיר של מאמן כושר אישי במבט חטוף אולי יקר יותר בהשוואה לאימונים אחרים, אך התמורה שאתם מקבלים? לה אין מחיר.

 

אתם ממהרים והתוצאות ממהרות להגיע

אי אפשר להתכחש לעובדה כי כל מתאמן ובכל נקודת התחלה, רוצה לראות כמה שיותר מהר תוצאות. בעת שמתאמנים עם מאמן כושר אישי, התוצאות מופיעות מהר יותר ויש לכך סיבה. אימונים הנערכים בקבוצות גדולות הם אימונים ללא דרגת קושי מוגדרת תמיד, כך שעל המתאמנים להתאים את עצמם אל קצב האימון בו הם לוקחים חלק. כתוצאה מכך, ישנם מתאמנים שעבורם התרגילים קשים מדי וכך הם לא מבצעים אותם ולא מתמידים, ומנגד ישנם מתאמנים שקל להם מדי כך שהם לא מתפתחים ונשארים במקום. אימוני כושר אישיים לעומת זאת מותאמים אליכם, כך שהאימון נתפר במידותיו אליכם. התוצאה? התוצאות מגיעות מהר יותר!

 

תשלמו פחות ותקבלו פחות – מה עשיתם בזה?

אכן, מחיר של מאמן כושר אישי הינו גבוהה יותר בהשוואה לאימונים הנערכים בקבוצות. אין ספק כי לעתים על מנת לקבל משהו טוב יותר, צריך לשלם. כך לדוגמא, לא תוכלו להשוות בין מנת מזון מהיר ובין מנת שף, כמו שלא תוכלו להשוות בין בגד מעצבים ובין בגד הנמכר ברשת גדולה. האימונים הנערכים עם מאמן כושר אישי הם אימונים שמקדמים אתכם ושלוקחים אתכם אל המקום בו אתם רוצים להיות. האם תהיו מוכנים לשלם פחות תוך הידיעה שקצב ההתקדמות שלכם יהיה איטי? כנראה שלא. השקיעו את מיטב כספכם ותראו תוצאות בהתאם!

 

פורמט האימון נקבע על פי קצב ההתקדמות שלכם

אימונים אישיים שהינם יקרים יותר בהשוואה לאימוני קבוצות, הם אימונים דינאמיים שיכולים להשתנות בהתאם לרצונכם. מאמן אישי טוב הוא מאמן המתמחה בכמה סוגי אימונים, כך שתוכלו לשלב בין אימוני כוח ואימוני אירובי מפעם לפעם. זאת בשונה כמובן מאימונים הנערכים בקבוצות שלרוב מתמקדים בסוג אחד של אימון, כך שעליכם להתאמן בכל פעם באותו האימון. מחיר של מאמן כושר אישי שאתם משלמים הינו מחיר שראוי לשלם! אין מחיר לתוצאות, לסיפוק ולהנאה מהדרך. המחיר היום הוא תוצאות המחר!

 

התמדה לטווח הארוך, מוטיבציה בכל אימון

אז מה כולל המחיר של האימון? את המאמן ואת האימון בעצמו. מה שעוד כלול במחיר שאולי אתם כעת לא חושבים עליו אך תעריכו אותו מאד בעתיד, הוא את כמויות המוטיבציה שיסופקו לכם על ידי המאמן. מאמן אישי הוא מאמן שלוקח בחשבון רק אתכם ובשבילו, אתם כל העולם. באימוני קבוצות, על המאמן להתחלק בין כמה מתאמנים, כך שלא כולם זוכים לתשומת לב מלאה. במקרים אלו, מחיר של מאמן כושר אישי מגלם בתוכו את המוטיבציה שתוחדר לכם בכל אימון, מה שיוליד בהמשך התמדה ונאמנות שלכם לפורמט האימונים. צועדים ביחד אל עבר תוצאות מעוררות השראה!

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי