עד היום היה לכם מאד קל להשתמש בתירוץ כי "אימוני הכושר מאד יקרים". אכן, הרשמה לתכנית אימונים לא מצריכה מכם רק כוח רצון וזמינות, אלא גם השקעה כספית. הבעיה הגדולה היא שההיבט הכלכלי הפך לתירוץ הנוח, הקל והזמין של המון מתאמנים פוטנציאלים שחששו לצאת לדרך. אז רגע לפני שגם אתם מלינים על כך שהאימונים יקרים, דעו כי תוכלו להתאמן עם המאמנים הטובים ביותר ובתכניות המתאימות ביותר לכם, גם במחירים נוחים. אז איך באמת ניתן להוזיל את העלויות של האימונים האישיים?

 

קבעו עם המאמן בפארק ולא בבית שלכם

חלק לא מבוטל מתוך אימוני כושר אישיים נערך בבתיהם של המתאמנים. בעת שאתם בוחרים להתאמן בכותלי הבית שלכם, סביר שהמאמן שלכם ידרוש בתוספת תשלום סמלית. הסיבה? על המאמן להגיע אליכם בצורה עצמאית, כך שמתווספות לו הוצאות נוספות על מנת להתנייד אליכם. אם אתם רוצים לחסוך לטווח הארוך לא מעט כסף, תוכלו להעתיק את האימונים שלכם מהבית הפרטי שלכם אל נקודת מפגש הקרובה גם אל מקום המגורים שלכם וגם אל מקום המגורים של המאמן. כך, תוכלו ליהנות מעלות נמוכה יותר לאימון.

 

מספר אימונים עדיפים על אימונים בודדים

בנוסף, בעת שאתם סוגרים מראש על תכנית אימונים המבוססת על מספר אימונים, הרי שאתם עתידים לשלם פחות כסף עבור כל אימון. רבים מכירים את פורמט ה"כרטיסיות" – פורמט באמצעותו אתם רוכשים מראש מספר אימונים, כאשר בחישוב הכללי עבור כל אימון אתם משלמים פחות, ולפעמים הרבה פחות. אם מראש אתם יודעים כי תוציאו את הכסף הזה, בהחלט כדאי להוציא אותו מראש ובפעם אחת מאשר לשלם בנפרד עבור כל אימון. החיסכון השנתי שלכם בעקבות רכישה חכמה שכזאת יכול להגיע למאות שקלים, ובהתאם לתדירות האימון שלכם גם לאלפי שקלים.

 

צרפו בן זוג, חבר או עמית לעבודה לאימון

עבור המון מתאמנים האימון האישי הינו אימון המתנהל בפורמט של אחד על אחד. אכן, המון מתאמנים מעדיפים להתאמן אל מול המאמן בלבד, אך אם מטרתכם היא להוזיל עלויות – צרפו אדם קרוב אליכם לאימון. בעת שיש מי שחולק אתכם את העלות, אתם יכולים לזכות בהוזלה משמעותית שתהפוך את האימונים לנגישים יותר עבורכם. ההמלצה היא לצרף אדם קרוב אליכם שתשמחו לחלוק איתו זמן משותף באימון – החל מבן זוג, דרך חבר קרוב ועד בן משפחה. איכות האימון? נשמרת ומטיבה עמכם.

 
שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי