בשעה טובה החלטתם לקום מהספה ולהזיז קצת את הגוף! ברכותינו, זה אולי נראה קשה עכשיו, אבל תהיו בטוחים שבטווח הארוך מדובר במתנה הגדולה ביותר באתם יכולים להעניק לגוף שלכם.

כאן באתר פרסונל טריינר תוכלו למצוא מאמנים אישיים שייקחו אתכם הכי רחוק שאפשר ולהכיר תחומים חדשים של ספורט שעדיין לא הכרתם כמו אימונים פונקציונליים, אימונים לשיפור סיבולת ריאה ואימונים יעודיים כמו יוגה ופילאטיס. 

יחד עם זאת, חשוב לדעת שעל מנת להפיק את המקסימום מכושר גופני, חייבים לשנות ולשפר עוד הרגלים בחיים. לצורך כך הכנו בעבורכם מדריך מקוצר עם כל הדברים שחשוב שתקחו בחשבון בעניין הזה. 

תזונה

זכרו תמיד שכושר גופני הוא מעולה, אבל בלי תזונה נכונה קשה מאד להגיע לתוצאות. בגדול אפשר לומר שהרעיון הוא שילוב של פחמימות לפני האימונים וחלבונים לאחר מכן, אבל כמובן שהנושא מורכב הרבה יותר ושיש עוד הרבה רכיבים שחשוב להעניק לגוף. 

במובן הזה אנו ממליצים בהחלט לגשת לבדיקה ולתזונאי שיתאים לכם תפריט אישי לאימונים. הרבה פעמים לאחר בדיקת דם מגלים שיש חוסר במרכיבים מסוימים ואז גם אפשר לשקול את האפשרות של ויטמינים ותוספים דרך תוספי תזונה איכותיים. למוצרים מעולים אנו ממליצים לבקר באתר מדיטק.

שינה

שימו לב שגם שינה היא חשובה לבריאות ושינה טובה תעזור לכם להפיק יותר מהאימונים שלכם. במובן הזה מדובר גם בסוג של מעגל קסמים, מפני שעם תחילת האימונים שלכם אתם תרגישו עייפים יותר בסוף היום וכך גם תחוו ככל הנראה שינה טובה יותר. בנוסף הכושר הגופני עוזר לשחרר אנדורפינים וכימיקלים נוספים במוח שמשככים מתח וחרדה וגם זה משהו שיכול לעזור לשינה טובה יותר. יחד עם זאת, אם אתם רגילים לישון מעט להכנס למיטה בשעות מאוחרות, אנו ממליצים לנסות ולשבור את ההרגל הזה בהקדם ותראו תוך זמן קצר איך שזה ישפיע לטובה על תוצאות האימונים שלכם. 

התמדה

כושר גופני זה מעולה, אבל אתם מתאמנים רק פעם בחודש, אל תצפו לראות תוצאות או השפעה חיובית כלשהי על הגוף שלכם. על מנת להצליח באמת אתם חייבים להבין שיש להתמיד ולהתאמן על בסיס קבוע. אם אתם לא מצליחים לעשות את זה בעצמכם, אתם בהחלט במקום הנכון וכאן באתר תוכלו למצוא מאמנים אישיים מקצועיים שידאגו לכך שאתם לא מוותרים לעצמכם ומתמידים בשגרת האימונים הטובה שלכם. 

תחרות מול עצמכם בלבד

אם תתחילו להסתכל החוצה על אנשים אחרים, סביר להניח שתרגישו מתוסכלים מהר מאד. זכרו שכל אדם הוא שונה ולכן אין צורך לבחון את עצמינו בהשוואה לאחרים. במקום זה עדיף להציב מטרות מאתגרות מצד אחד אך ריאליות מצד שני, ולעשות כל שניתן על מנת לעמוד בהן. 

מוזמנים לפנות אלינו למידע נוסף בנושא.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי