מרבית התוכן באינטרנט על אימוני הכושר, מוקדש ומיועד בעיקר לקהילת המתאמנים. כך, ניתן להיחשף לשלל מדריכים באשר לבחירת מדריך הכושר האידיאלי, מדוע חשוב להתאמן ומהם היתרונות שיש באימון כושר אישי. עם זאת, מעט מאד תוכן מוקדש דווקא למאמנים – אלו שעובדים קשה בכדי להגשים חלומות של אחרים.

אם גם אתם אנשים של אנשים, ובעיקר אם אתם בעלי זיקה לאימוני כושר ופעילות גופנית, דעו כי תפקיד של מאמן כושר מגלם בתוכו סיפוק אדיר! גם אתם תוהים האם להתחיל הכשרה בדרך להיות המאמנים הבאים? לפניכם, כל הסיבות מדוע אתם בדרך הנכונה:

מאמן הכושר כמגשים חלומות

אולי מדובר על תיאור גדול מדי, אך בהחלט אפשר לומר כי מאמן הכושר הוא סוג של מגשים חלומות. חשוב להבין: את מרבית העבודה (אם לא את כולה), עושה המתאמן. עם זאת, המאמן הוא המנטור הראשי, וזה שמדריך ומלווה את המתאמן לאורך כל הדרך. כשמתאמן רוצה לעשות שינוי או לכבוש מטרה, הוא מגיע אל מאמן הכושר בידיעה כי כל התשובות נמצאות אצלו.

כמאמנים, יש לכם אחריות מקצועיות גדולה: לבנות תכנית אימונים המתאימה למטרות המתאמן, להנחות את המתאמן באשר לביצוע נכון ומדויק של התרגילים ולהיות ערים לקצב ההתקדמות במטרה לאתגר את התכנית הראשונית שהוגדרה.

לצד החיזוק הגופני, החיזוק המנטלי

אמנם המתאמנים מתחילים להתאמן בידיעה כי מטרת העל היא החיזוק הגופני. עם זאת, לאורך האימונים כל מתאמן זוכה גם בחיזוק מנטלי: חיזוקים חיוביים, עידוד, מוטיבציה, תרגול לשיח פנימי מעצמי והחדרה של אמונה עצמית. הרוח שאיתה תגיעו אל האימונים, תשפיע באופן ישיר על החוויה של המתאמן שלכם. אותה אמונה עצמית וחיזוק מנטלי, חשובים לא פחות מהמאמץ הגופני של המתאמן. במידה רבה, אותו חיזוק מנטלי הוא זה שמאפשר למתאמנים לשמר את המוטיבציה ולהתמיד בתכנית האימונים.

מה שחדר הכושר לא עשה, מאמן הכושר עושה

לרוב, מתאמנים שבוחרים להתאמן אישית עם מאמן, עושים זאת לאחר חוויה פחות טובה במכוני הכושר הגדולים. לכם, כמאמנים אישיים יש אתגר: להוכיח למתאמנים כי אתם תעבירו אותם בחוויה טובה יותר, מפרה יותר ומחזקת יותר. לאחר בזבוז רב של כספים עבור דמי השימוש החודשיים במכוני הכושר הגדולים, ישנם מתאמנים שמגיעים מעט מהוססים וחשדנים באשר לתוצאות האפשריות. האתגר שלכם? להעלות אותם על הדרך המלך!

אל תשכחו להגן על עצמכם...

לצד הסיפוק האדיר שבאימוני הכושר, אסור לשכוח לרגע כי לעתים ישנם אירועים בלתי צפויים. לאורך האימונים, יכול להיות מצב בו מתאמן יפצע, מה שלעתים מסתיים בכתב תביעה המגיע אליכם. חשוב מאד שתגנו על עצמכם ושתחזיקו בביטוח מסוג ביטוח אחריות מקצועית למאמנים.  כך, אתם יכולים להיות שקטים כי בכל מקרה שלא יהיה, האחריות שנמצאת בידיים שלכם, תעבור ישירות אל חברת הביטוח.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי