עוד לפני שתרכשו נעלי ספורט חדשות, תפנו שעה פנוייה בלוח הזמנים שלכם ותקבעו עם מאמן כושר אישי בנתניה, ישנו דבר אחד שחשוב יותר לעשות: לעבוד על החוזק המנטלי שלכם ולדאוג לכמויות בלתי נגמרות של מוטיבציה. הרצון שלכם להתמיד ולהצליח חזק יותר מכל דבר אחר ויכול לגשר על כל פער. לפניכם, חמשת הצעדים שיעניקו לכם את המוטיבציה הנדרשת לביצוע האימונים עם מאמן הכושר שלכם:

 

תמיד הוא כאן בשבילכם: מאמן הכושר

ראשית, עליכם לדעת כי האדם שהולך להיות הכי קרוב אליכם לאורך תקופת האימונים הוא מאמן כושר אישי בנתניה. ההבדל בין מאמנים במכוני הכושר ובין המאמנים האישיים הוא הזמינות הגבוהה שאתם זוכים לה. מאמן הכושר לא רק ידריך אתכם בתרגילים השונים, אלא יהיה זמין לכם גם מעבר לשעות האימון – ברגעים בהם אתם זקוקים לזריקת עידוד ומוטיבציה. החוזק המנטלי חשוב כמו החוזק הפיסי, ולשמחתכם יש מי שיהיה שם תמיד בשבליכם ברגעים בהם אתם זקוקים למילה טובה ולתזכורת עד כמה אתם קרובים לכבוש את המטרה.

 

לא תכנית קבועה, כן תכנית דינאמית

על מנת לשמר את המוטיבציה שלכם חשוב מאד שלא ליפול לשגרה קבועה שיכולה להכניס אתכם לאדישות. אחת הטעויות הנפוצות ביותר שניתן לעשות היא לא לשדרג ולשנות את תכנית האימונים, אלא לדבוק באותה תכנית לאורך זמן. לא רק שבאופן זה לא ניתן לראות תוצאות מאחר והגוף מתרגל לרמת קושי מסויימת, אלא גם שהאימונים הופכים משעממים ולא מאתגרים. התוצאה? המוטיבציה נפגעת נואשות. מאמן כושר אישי בנתניה יהיה לצידכם וידאג לרענן את תכנית האימונים שלכם מפעם לפעם.

 

האימונים הזוגיים: איתם קל יותר להתמיד

אם אתם מרגישים שאימון אחד על אחד קצת יותר קשה לכם, דעו כי האימון הזוגי הוא בדוק מה שיכול לפתור את בעיית חוסר המוטיבציה שיש לכם. חוסר במוטיבציה יכול להגיע בדמות קושי לצאת מהבית אל האימון ועד קושי לבצע את האימון בפועל. כשאתם מתאמנים עם אדם יקר ללבכם – החל מחבר ועד קרוב משפחה, התמונה משתנה: ראשית, אתם לוקחים על עצמכם אחריות שכן אם תבטלו את האימון גם בן הזוג שלכם לאימון יאלץ לבטל אותו, ומעבר לכך – במהלך האימון יש מי שמעודד אתכם ומחזק אתכם. כך, אימון עם מאמן כושר אישי בנתניה הופך לבילוי ולא לאימון.

 

אל תבחרו לוקיישן רחוק להתאמן בו

טעות נוספת שרבים נוטים לעשות הוא לקבוע את האימון במקום מרוחק. הבעיה העיקרית היא שבאופן זה המון פעמים צריך לצאת מהבית לקראת לוקיישן האימון שעה לפני תחילתו, כך שעד תחילת האימון המוטיבציה יורדת והחיוניות והנמרצות נעלמות. על כן, קבעו את האימון עם מאמן כושר אישי בנתניה בלוקיישן קרוב אל מקום העבודה שלכם או אל הבית שלכם. באופן זה הסבירות שתבטלו את האימון או תסבלו מחוסר מוטיבציה, נמוכה.

 

הקפידו לבצע פעילות שאתם אוהבים

מאמן כושר אישי בנתניה ירכיב עבורכם תכנית כושר אישית המבוססת על אימונים שאתם אוהבים. על מנת לשמר מוטיבציה לטווח הארוך אתם חייבים לבצע תרגילים שאתם אוהבים. ככל שתתקדמו באימונים, כך תיחשפו ליותר אימונים ותרגילים ויהיה ניתן להתמקד על סוג ספציפי של אימון החביב עליכם – כזה שלא תוכלו לחכות עד לפעם הבאה על מנת לבצע אותו.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי