ההצלחה שלכם באימוני הכושר קמה ונופלת על כמה דברים עיקריים, וחשוב שגם אתם תכירו אותם. האימונים שתבצעו אל מול מאמני כושר אישיים יבטיחו לכם כי לא רק מנחים אתכם איך לבצע תרגילים, אלא שאתם גם זוכים באימון מנטלי המבוסס על מוטיבציה, כמו גם על ניהול נכון לאימון. אם גם אתם חוששים מאימוני הכושר וסבורים כי הם קשים, דעו כי לא כך הדבר. עם תכנון נכון וגישה טובה, קל מאד לדבוק בשגרת האימונים ולהתמיד בה.

 

הגדרת מטרות לטווח הקצר

הטעות הגדולה של המון מתאמנים היא שהם לא סופרים את הצעדים הקטנים. העובדה כי הגדרתם לעצמכם מטרה של הורדת 10 קילוגרמים, לא אומרת שירידה של קילו אינה הצלחה. הגדירו את המטרות שלכם לטווח הקצר, ותיהנו מטעם ההצלחה בתדירות גבוהה יותר. בעת שאתם סופרים גם את הנצחונות הקטנים ואת ההתקדמויות הקטנות שלכם, אתם זוכים במוטיבציה שמשרתת אתכם הלאה להמשך. כך, תוכלו להתמיד גם אתם במסגרת של אימון כושר אישי.

 

היכן הייתם רוצים לראות את עצמכם בעוד שנה?

לצד הגדרת המטרות הקטנות וספירת הצעדים הקטנים, חשוב גם להגדיר מטרות ארוכות טווח. בעת שיש לכם חלום הפועם בלבכם, אתם זוכים בתקווה תמידית ויש מה שמניע אתכם על מנת לגעת בו ולהגשים אותו. אולי תחילה יהיה זה מביך, אך תוכלו לדבר אל עצמכם אל מול המראה, ולספר לעצמכם היכן אתם רוצים להיות בעוד שנה. תזכורת שכזו על בסיס יומי תחזק את התודעה שלכם ותאפשר גם לכם להתמיד בשגרת האימונים.

 

העלו את רמת האימונים בהדרגה

אם הגדרתם לעצמכם שאתם רוצים לרוץ עשרה קילומטרים, הרי שאתם צריכים להתחיל בקילומטר אחד. מאמן הכושר האישי יבנה לכם את האימון בהדרגה. בעת שאתם מיד מתחילים להתאמן בצורה אינטנסיבית, אתם יכולים להגיע לשחיקה שלא תחזק אתכם אלא תעלה את הסיכוי שלכם לפרוש ולהרים ידיים. על כן, קחו מראש כבר עכשיו בחשבון כי אימון הינו תהליך מתמשך.

 

אתם לא חייבים להתאמן, אתם רוצים להתאמן

למילים יש כוח רב – בעיקר למילים שאתם אומרים לעצמכם. יש לכם אימון בסוף יום העבודה? ספרו לחברים שלכם שאתם רוצים כבר שיגיע הערב בכדי להגיע אל האימון, ולא כי אתם צריכים ללכת מיד לאחר העבודה לאימון. אתם מתאמנים כי אתם רוצים – זו המוטיבציה שלכם ולא של אף אחד אחר.

 
שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי