1.כי אתם רוצים מאמן שמתאים עצמו ללוח הזמנים שלכם

גם אם אתם אנשי עסקים מאד עסוקים וגם אם אתם עובדים בעבודה בשעות נוחות, עדיין יש לכם את לוח הזמנים שלכם. כשאתם נרשמים אל מכון אימונים גדול, אין לכם ברירה אלא להתאים את עצמכם אל שעות הפעילות – משעות הפתיחה ועד שעות החוגים. לא תמיד ישנו סינכרון מלא בין לוחות הזמנים שלכם, מה שאומר כי אינכם יכולים להתאמן בשעות הנוחות לכם.

עם מאמן כושר אישי, האימונים שלכם נקבעים על פי אילוץ אחד בלבד: לוח הזמנים שלכם. מאמן הכושר יפגוש אתכם היכן שנוח לכם, בשעה שנוחה לכם וביום בשבוע שהוא האידיאלי עבורכם עבור אימון.

2.לצד החיזוק הגופני, אתם גם רוצים חיזוק מנטלי

חדרי הכושר אמנם מצויידים במכשירי כושר נפלאים, מוסיקה טובה וצוות לא רע, אך הם לא באמת עובדים על הדבר החשוב ביותר: החיזוק המנטלי. בכדי להתמיד באימוני הכושר, לא מספיק להפעיל רק את הגוף, אלא גם את התודעה. מאמני הכושר האישיים שמים לעצמם למטרה להיות גם החיזוק המנטלי הנדרש, המבוסס על חיזוקים חיוביים, אמונה שלמה במתאמן והחדרת מוטיבציה.

3.תכנית אימונים שמתאימה אך ורק לכם!

הדרך היחידה שלכם להתאמן בתכנית המתאימה אליכם במאת האחוזים – היא עם מאמן כושר אישי שעובד אתכם. איך מבססים תכנית כושר אישית? על פי מצבכם הגופני, הגיל, הניסיון, מטרת האימונים ותדירות האימונים. תכנית שמתאימה למתאמן אחד, לא מתאימה למתאמן אחר – ולכן ישנה חשיבות גדולה מאד לאיתור הצורך המדויק ושידוך תכנית מתאימה.

4.מעקב צמוד אחר קצת ההתקדמות שלכם

בחדר הכושר איש לא עוקב אחר קצב ההתקדמות שלכם – אתם מגיעים להתאמן, עושים את התכנית שלכם וחוזרים הביתה. עם מאמן הכושר האישי אתם נמצאים תחת פיקוח דרך קבע – החל מבדיקת מסת השריר ועד אחוזי השומן בכל אימון מחדש. המטרה היא להבטיח כי אתם נמצאים בדרך הנכונה לכם, וכי אכן ניתן ליהנות מהתוצאות שאתם כל כך כמהים להן.

5.פשוט כי אתם מבינים כי רק כך מתמידים

קשה מאד להתמיד באימונים במכוני הכושר הגדולים, וזו הסיבה שהמון אנשים נרשמים למכונים, משלמים מאות שקלים בשנה ולבסוף גם לא הולכים. מאמן הכושר הוא לא רק המאמן שלכם, אלא זה ששומר עליכם מביטולים ודחיות, הוא זה שירים אתכם ברגעים הקשים והוא זה שיוכיח לכם שגם אתם יכולים!

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי