מאמן כושר אישי בתל אביב יכול להגיע עד לפתח הבית שלכם! למרות שאימונים ביתיים מגלמים בתוכם המון יתרונות, גם ישנם כמה פחים שניתן ליפול בהם בקלות. על מנת שגם אתם תצליחו באימון שלכם, לפניכם הדגשים לאימון ביתי מוצלח:

 

אימון ביתי: עם מאמן או בלי מאמן?

השאלה הגדולה באמת היא מדוע צריך מאמן כושר אישי בתל אביב אם כבר מתאמנים בכותלי הבית? התשובה לכך חד משמעית: בעת שאתם מתאמנים עם מאמן כושר מיומן ומקצועי, אתם זוכים לתוצאות טובות יותר. האימונים הביתיים שאתם עושים בעצמכם אינם תוחמים אתכם במסגרת, מה שהמון פעמים מביא לכך שאינכם מתמידים, אינכם יודעים מתי להעלות את דרגות הקושי ובעיקר ישנה סכנה כי לא תבצעו את התרגילים הנדרשים כשורה. מנגד, בעת שישנה עין מקצועית עליכם, אתם זוכים בקופה כולה: מוטיבציה, חוות דעת מקצועית ותכנית אימונים שתטיב עמכם.

 

היתרון שבאימון הביתי: נוחות וחיסכון בזמן

מה מביא כל כך הרבה מתאמנים לרצות להתאמן דווקא בבית? הסיבה לכך די פשוטה: נוחות שאין לה תחליף. בתל אביב ישנם לא מעט לוקיישנים נהדרים להתאמן בהם מחוץ לבית כדוגמת הטיילת או פארק הירקון, אך עדיין נדמה כי הנוחות של הבית מנצחת. בעת שאתם מתאמנים עם מאמן כושר אישי בתל אביב, המאמן יכול להגיע אליכם אל המקום שאתם תקבעו. כך, אתם יכולים לחסוך המון זמן שמתבזבז על התניידות בדרכים, ואתם בעיקר יכולים ליהנות מהנוחות שבלהתאמן במגרש הביתי שלכם: חלל אימון שאתם מכירים, מקלחת זמינה לכם מיד בתום האימון וארוחה מזינה.

 

אל תקבעו שעה בה כל בני הבית נוכחים

אז הטיפ הראשון שיסייע לכם להצליח באימון הביתי הוא להבטיח סביבה סטירלית. המשמעות? קבעו את שעת האימון בשעה בה איש לא נוכח בבית מלבדכם. הסיבה? למנוע כמה שיותר הסחות דעת. בעת שהילדים נוכחים בחדר הסמוך בעת שאתם מתאמנים, אתם מרגישים צורך לבדוק מה שלומם, ללכת בעקבות קול צחוק או בכי ובעיקר להיכנס לנעליו של הבוגר האחראי. כל הסחת דעת שכזאת פוגעת בטיב האימון שלכם, וחבל. על כן, שבצו את האימונים בשעות שהילדים במסגרות, בן הזוג בעבודה והבית עומד לרשותכם.

 

השאירו את האייפון שלכם בחדר השינה

מסיח הדעת האכזרי ביותר של החיים המודרנים הוא ללא כל ספק המכשיר הסלולארי שלכם. שיחות טלפון, צליל של הודעת SMS או התראה מהאינסטגרם יכולים להקפיץ אתכם, וזה בדיוק מה שאסור שיקרה. כל הסחת דעת שכזאת מוציאה אתכם מריכוז, מפחיתה במוטיבציה ובעיקר פוגעת בתשומת הלב שלכם לאימון. על כן, השאירו לשעה אחת בלבד בעת שאתם מתאמנים עם מאמן כושר אישי בתל אביב, את המכשיר הסלולארי שלכם בחדר השינה.

 

דעו היטב אם אתם טיפוסים של בוקר או של ערב

וחשוב לא פחות הוא למקם את האימון בשעה המתאימה לכם: בוקר או ערב. אימונים הנערכים בבית אינם אימוני פלא, ואתם נדרשים להתאמץ ולהשקיע על מנת לראות תוצאות. על מנת להבטיח שתגיעו לתוצאות הטובות ביותר שלכם, חשוב שתדעו אם אתם אנשים של בוקר או ערב, זאת בכדי לאפשר לכם לתת את המקסימום שלכם לאורך האימון.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי