לא מעטים אלו המעוניינים להתחיל שגרה של אימוני כושר אישיים, כאשר מה שמפריד בין אלו שמתחילים להתאמן ובין אלו שבוחרים לדחות את התחלת האימונים שוב ושוב היא המוטיבציה, או חוסר במוטיבציה. אם אתם רוצים להצליח במטרתכם להיכנס לכושר, אחד הדברים החשובים ביותר להצלחה הוא הרצון שלכם. אז מאיפה מביאים בכלל את המוטיבציה? מתחילים להתאמן עם מאמן כושר אישי ואתם כבר על דרך המלך...

מאמן הכושר האישי שלכם כמחדיר המוטיבציה הרשמי

מאמני כושר אישיים לא מאמנים אתכם רק גופנית, אלא גם מנטלית. המשמעות היא שאתם מקבלים מנות נכבדות של מוטיבציה מהמאמנים בכל אימון ואימון. המוטיבציה באה לידי ביטוי בחיזוק הנקודות החלשות שלכם, בלהוביל אתכם אל המטרה מבלי לוותר לכם ובעיקר להוכיח לכם שאתם יכולים והתהליך כולו תלוי בכם. ישנם מתאמנים שזקוקים למנות המוטיבציה גם לאחר האימון, ולשמחתכם תוכלו לקבל אותן מהמאמן שלכם גם בין אימון לאימון. המאמנים זמינים לכם בזמינות גבוהה על מנת להיות חלק בלתי נפרד מהדרך שלכם.

 

רואים הכי רחוק שאפשר עם הגדרת היעדים

בכדי לחוש במוטיבציה המאפשרת לכם להמשיך להתאמן, חשוב מאד שתהיה לכם מטרה ברורה. כבר באימון הראשון תגדירו ביחד עם מאמן כושר את היעדים של האימון: ישנם אלו המעוניינים בחיזוק הגוף, אלו המעוניינים בירידה במשקל ואלו שפשוט רוצים ליהנות מאורח חיים בריא הכולל כושר גופני. הגדרת יעדים מאפשרת לכם לעקוב אחר ההתקדמות שלכם, ובעת שאכן תראו התקדמות אתם תבינו כי יש תמורה לעבודה הקשה שלכם – מה שבאופן אוטומטי יחדיר בכם מוטיבציה.

 

מדי פעם מתאמנים עם חבר או מכר

המון פעמים המוטיבציה מגיעה דווקא מהמעגל הקרוב אליכם: נסו לגוון את האימונים האישיים שלכם ולשלב בהם מדי פעם חבר או חברה, בן משפחה או אפילו קולגה שלכם לעבודה. אימון הנערך עם אדם קרוב אליכם הופך את האימון האישי ללא אחר מאשר בילוי חברתי של ממש המחדיר בכם אנרגיה ובעיקר המון מוטיבציה. גם אימון הנערך בזוג נחשב אימון כושר אישי שבאמצעותו אתם מקבלים תשומת לב מלאה מהצד המאמן.

 

מחזקים את עצמכם על הצלחות קטנות

חשוב מאד שלא לראות בהכרח אל הטווח הרחוק: חזקו את עצמכם על ההצלחות הקטנות שלכם. המון מתאמנים מוצאים עצמם מתוסכלים מאחר והם הגדירו לעצמם מטרות לעוד שנה, כך שעליהם לחכות שנה על מנת ליהנות מתוצאות. ואתם? הגדירו לעצמכם יעדים הגיוניים לטווח הקצר, כאלו שיאפשרו לכם לעצור בתחנות ולספור הישגים. כך, אתם זוכים בעוד ועוד חיזוקים שהופכים להיות דלק ומוטיבציה להמשך הדרך.

 

מבינים כי מדובר על אורח חיים

אל תשכחו להזכיר לעצמכם שהתהליך שאתם עושים מטרתו להעניק לכם את הזכות לחיות את חייכם בבריאות. חשוב להסתכל על התהליך שאתם עושים כדרך ולא על כתוצאה. הכוונה היא שהדרך תלווה אתכם לכל החיים ולא תהיה גוון זמני בחייכם. בעת שתבינו כי חייכם עלו על מסלול בריא, תתמלאו שוב ושוב במוטיבציה תחת הידיעה שאתם מזינים את גופכם בבריאות, אנרגיה וחיוניות. בכל עת, מאמנת כושר אישית מלווה אתכם את התהליך על מנת לחזק אתכם ולהביא אתכם לנקודה שבה אתם רוצים להיות.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי