התעלמי מהמדיה

כאימא טרייה, את מקבלת מהמדיה מסרים מוזרים לפיהם את אמורה להשיג ׳בחזרה׳ את הגוף הצעיר שהיה לך, ובפרק זמן קצר מאוד. סלבריטאיות אשר ׳עובדות׳ בלהיות רזה, מספקות צילומי פאפרצי אובססיביים, כדי להראות לכולם איך הצליחו לחזור לגוף המושלם למרות שהן לאחר לידה. אם כי ייתכן שהרזיה זו היא בעצם תוצאה של הקפאת שומן, ולאו דווקא הרזיה טבעית.

אין ספק שבזמן הלא רחוק, תוכלי להחליט לעבור ניתוחים פלסטיים שישפרו את המראה שלך למשל, כמו ניתוח אף או ניתוח להגדלת חזה אשר יעניקו מהפך לא רק למראה החיצוני אלא גם לרמת הביטחון העצמי שלך. אבל במצבך הנוכחי, פשוט התעלמי מהפרסומים במדיה ואל תמהרי לקבל החלטות פזיזות.

תגידי ׳תודה׳

הגוף שלך עשה לך כרגע טובה ענקית ורבת משקל. על מה את הכי אסירת תודה? על כך שהצלחת להצמיח אדם בתוכך? אולי את אסירת תודה על כך שהשדיים שלך מניבים חלב? או על כך שזרועותייך חזקות מספיק כדי להסתובב עם התינוק המתוק על הידיים?

אז, שבי ורשמי ברגע זה שלושה דברים שאת אוהבת בגוף שלך.

בחרי את מילותייך

יש אישה שקוראת לסימני המתיחה שעל ביטנה ״צליפות נמר״ – לא רק שזה נשמע מגניב, אלא שזה גם מתייחס באופן שונה לדרך שבה היא חושבת על הגוף שלה.

במקום לקונן, את יכולה לשנות את צורת ההתבטאות שלך. האמירה ׳לקבל את הגוף בחזרה׳, היא לא ממש אמתית. לא בדיוק אפשר להחזיר את הגוף למה שהיה, ואת אפילו לא רוצה את זה. חשבי על קבלת הגוף שלך מכאן ואילך. איך את רוצה להרגיש? תארי לעצמך את התחושות הללו וחזקי אותן במילים טובות ונעימות.

הקדישי קצת זמן לגוף

הקדיש קצת זמן לעצמך. זה יכול להתבטא באמבטיה חמה לאחר שהתינוק נרדם (הכביסה יכולה לחכות), בכך שבן הזוג ייצא לטייל עם הילד כך שתוכלי להישאר קצת עם עצמך, או פשוט התחילי להתגלגל יחד עם התינוק על הרצפה, ובו בזמן נצלי את ההזדמנות למתוח, לעקל ולסובב בעדינות את הגב. קחי כדור טניס וגלגלי אותו על הכתפיים שלך. פני קצת זמן לעצמך מדי יום ביומו, וכשאת עושה זאת, קחי גם כמה נשימות עמוקות.

מצאי בגדים שמתאימים לגוף שלך

בגדים רחבים וגדולים הם מעכירים אולטימטיביים של מצב הרוח. בבגדים שכאלה את מרגישה מרושלת או שמנה. למרות שלא הצלחת עדיין להגיע למשקל שבו היית לפני הלידה, לבשי בגדים שמתאימים לך, בגדים חמודים שיגרמו לך להרגיש טוב.

אולי תוכלי להחליף בגדים עם חברה, לחפש עמוק בארון ולמצוא בגדים ששכחת מהם, או לצאת לטיול עם התינוק ולקנות משהו בחנות הבגדים. שתי חולצות, זוג מכנסי ג׳ינס ושתי שמלות –יספיקו לך כדי להגיע מפה לשם, והמאמץ הזה הוא כדאי.

פנקי את הגוף

זה יכול להיות נחמד להיות מחובקת על ידי בן זוגך, לקבל ולתת בהנאה עיסויים זה לזו. אין כמו ליטוף נעים ואוהב לסיפוק הנפש והגוף.

יחד עם זאת, אימון כושר בהדרכה של מאמן מקצועי, הוא דרך מעולה להחזיר את הגוף לגמישות ולכוח. אימון אישי אשר כרוך גם בשמירה על תזונה בריאה יחזיר לך אנרגיות אבודות.

תוכלי להצטרף לאימון ספורט המיועד במיוחד לנשים בהיריון ולאחר הלידה, אשר יספק לך תכנית אימונים אישית המתחשב במצב הגופני והנפשי המאפיין אישה לאחר לידה.

צלמי סלפי

לעולם שוב לא תיראי כפי שאת נראית כעת. אישה שהרגע ילדה, עם חזה מלא וירכיים קצת עגולות. תהני מזה! צלמי את עצמך בסלפי כדי ללכוד את הרגע החולף עם הקימורים הנוספים, את הרגע שבו קווי המתיחה עדיין לא נעלמו, את הרגע שבו האושר נשקף מעינייך. שמתם לב עד כמה הן זוהרות? זה יעזור לך לאהוב את הליידי שאת, זו שעשתה את הדבר המדהים הזה. ילדה תינוק.

תתחברי רק עם נשים מגניבות וקוליות

הדבר האחרון שאת צריכה כרגע זה להיות עם נשים אובססיביות שסופרות כל קלוריה שהן אוכלות, או עם אישה שנוהגת להגיד דברים רעים על הגוף שלה או על האוכל שהיא אוכלת. ורק שתעז להגיד משהו רע על הגוף שלך.

מצאי נשים שמודעות לכך שזה תהליך, שאוהבות אותך ללא תנאי, ותומכות ברצון שלך להרגיש טוב, להיות בריאה ולטפל בעצמך, בנפש, בגוף וברוח.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי