זה לא משנה אם עברתם פציעה חלילה ועכשיו אתם רוצים להחזיר את הגוף לאיתנו, אם אתם מתאמנים לקראת תחרות גדולה ומשמעותית ורוצים להבטיח תוצאות טובות או שפשוט החלטתם שהגיע הזמן להזיז את הגוף ולקחת אחריות על הבריאות שלכם - אימונים אישיים זה בלי שום ספק אחד הדברים הטובים ביותר שאתם יכולים להעניק לעצמכם. 

אם עדיין לא יצא לכם לשמוע על האפשרות הזאת, אנחנו כאן בחברת personal trainers רוצים להכיר לכם כמה מסוגי האימונים שאפשר לעשות עם המאמנים המקצועיים שלנו שיעזרו לכם להוציא מעצמכם יותר. מזכירים שאתם מוזמנים להתייעץ איתנו בכל נושא ובכל שלב!

שיקום הלב ושיפור התפקוד של כלי הדם

אימונים ייחודיים שמטרתם שיפור זרימת הדם מתוך הבנה מלאה של האתגרים האישיים של כל מטופל. מצוין למי שסובל ממחלות לב ומסיכון להתקפים ומתאים במיוחד עם שילוב של תזונה נכונה. באימונים הללו יש דגש על אורח חיים בריא וכושר גופני כדרך חיים. 

אימונים שיקומיים

התאמת תכנית אימונים אישיים לשיקום הגוף לאחר פציעות. מתאים לספורטאים כמובן שעברו טראומה גופנית מכל סוג שהיא, אבל לא רק כמובן וזה רעיון מצוין בכל מקרה של פציעה. כמובן שחלק חשוב מהאימונים הוא ייעוץ למניעה פציעות, וכך למשל נסייע להתאים מדרסים לספורט איכותיים למי שסובל מבעיות ברגליים ובשרירים. 

אימונים לילדים

הנחלת הרגלי כושר לילדים היא חשובה לא רק בגלל שכדאי לעודד ילדים מגיל צעיר לכושר גופני, אלא גם מפני שאימונים אישיים יכולים לחזק באופן משמעותי את תחושת המסוגלות אצל ילדים ולהעלות במידה רבה את הערך העצמי ועל כן הם מומלצים בלי שום ספק. 

כושר בהריון ולאחר הלידה

מחקרים רבים מראים שכושר גופני במהלך ההריון מסייע להריון תקין ומעלה את הסיכויים ללידה רגילה ללא סיבוכים וללידת תינוק בריא. כמו כן כושר גופני מומלץ בהחלט לאחר הלידה, לא רק לצורך חזרה לגזרה אלא גם לשמירה על הבריאות הנפשית ולהתמודדות עם תופעת הדיכאון לאחר הלידה.

אימונים יעודיים

סוגי אימונים עם השפעות חיוביות רבות. בין היתר מומלץ להכיר את שיעורי היוגה והפילאטיס, אימוני הקיקבוקס, שיעורי TRX ואימונים פונקציונליים ועוד. 

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי