אין כמו היציאה מהשגרה: אחת לתקופה אתם זונחים את לוח הזמנים הצפוף, את הפגישות ואת כל ההתחייבויות שלכם לטובת חופשה – לגוף ולנשמה. בעוד ישנם דברים מהשגרה שתשמחו להיפרד מהם לפרק זמן קצר, ישנם גם דברים שחשוב לטפח, ובעיקר שהייתם רוצים לטפח גם בחופשה, ממש כמו בשגרה. אתם מתאמנים בתקופה האחרונה עם מאמן כושר אישי? תוכלו לשמור על הכושר גם בחופשה שלכם וליהנות מתוצאות נפלאות, מנפש בריאה ומגוף בריא.

 

לא פותחים פער, אלא מתקדמים!

כשנכנסים אל שגרת אימונים, חשוב מאד לשמור עליה, להקפיד עליה ולטפח אותה. ישנם אנשים שיוצאים לחופשה של מספר ימים בודדים, בעוד ישנם אלו היוצאים לחופשות ארוכות יותר. לא משנה כמה זמן אורכת החופשה שלכם – הרי שמומלץ מאד לדבוק בתכנית שלכם שהותאמה על ידי מאמן כושר אישי. בחופשה אתם רוצים להתנתק מהדברים שמעיקים עליכם בשגרה, אך אימון כושר וטיפוח הגוף אינם נמנים עם דברים אלו! שלבו את התרגילים השונים בימי החופשה וכך תוכלו לשמור על הקצב שלכם ובטח שלא ליצור פערים שתצטרכו לגשר עליהם עם חזרתכם.

 

מקבלים טיפים חמים ממאמן הכושר שלכם

אז איך מטפחים את שגרת האימונים בחופשה ללא מאמן כושר אישי? לאורך האימונים, אתם לומדים בעצמכם את התרגילים השונים, כך שאתם יכולים לבצע סטים של תרגילים גם בבית הפרטי שלכם, ובמידה רבה אף מומלץ לתרגל בעצמכם. ההמלצה החמה היא לדבר עם המאמן שלכם לפני היציאה לחופשה, ולבקש ממנו שיתאים לכם תכנית אימונים מיוחדת לחופשה. בעוד אימונים אישיים נערכים על פני שעה בכל פעם, מובן כי בחופשה תוכלו להתאמן באימונים קצרים יותר שיכולים לכלול כמה סטים של תרגילים שלא יקחו לכם יותר מחצי שעה. באופן זה אתם יכולים להבטיח את טיפוח הגוף שלכם ולדאוג לחזרה קלה לשגרה עם שגרת האימונים שלכם.

 

לא באמת צריך חדר כושר מאובזר בבית המלון

שימו לב: המון פעמים אימוני הכושר נקשרים עם חדרי כושר ומגוון מכשירים. בפועל, בכל חופשה שלא תהיו – חופשת קיץ באי בודד או חופשה בעיר בירה באירופה, עדיין תוכלו לשמור על הכושר שלכם. המון תרגילים מבוססים על משקל הגוף, כך שתוכלו באמצעות אביזרים פשוטים כמו רצועות, לעשות סטים של תרגילים – בחדר במלון או על חוף הים. מטרתה של החופשה היא להזין את הגוף ואת הנפש שלכם, ובעת שאתם מוסיפים גם חיזוק מכיוון הפעילות הגופנית, אתם זוכים בחבילה אידיאלית במיוחד ואתם אלו היוצאים נשכרים.

 

נערכים מראש עם תרגילים לפני היציאה לחופשה

בחופשה, כמו בחופשה, אין לכם זמן ואתם רוצים להספיק כמה שיותר. על כן, חשוב להערך מראש עם תרגילים ידועים מראש שמאמן הכושר הכין עבורכם. במידה ולא תגיעו מוכנים, יהיה קשה יותר לערוך את האימונים והמוטיבציה עלולה לרדת. ההמלצה הברורה היא להתאמן על סט התרגילים שקיבלתם ממאמן הכושר שלכם לפני היציאה לחופשה, כך שעם הגעתכם תכירו היטב את הנדרש מכם ותוכלו להיכנס לעניינים כמה שיותר מהר. זיכרו: פעילות גופנית היא זכות גדולה וראוי לשלב אותה גם בשגרת החופשה שלכם! נסיעה טובה!

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי