אנשים מחליטים שהם מכניסים כושר לחייהם, מתחילים יומיים, שלושה ואז בין רגע מפסיקים. תסריט נוסף הוא שעושים מנוי לחדר כושר, אך לא משתמשים בו. אז מה אפשר לעשות כדי להתגבר על מכשול ההתמדה ולהכניס לעצמנו מוטיבציה? התשובה לכך היא מאמן כושר אישי. במאמר זה נסביר מיהם מאמני כושר אישי ובאילו אימונים מדובר.

מיהם מאמני הכושר האישיים?

מאמני כושר אישי הם למעשה מאמנים אישיים אשר מתמחים בסוג ספורט מסוים. מאמני כושר אישי מגיעים לאדם אשר שוכר את שירותיהם ומציעים עבורו שירות של אימונים אישיים מותאמים ושירותים בתחומי התזונה. המטרה להגיע לאורח חיים בריא המשלב ספורט ותזונה נכונה. כל מאמן כושר אישי מתמחה בסוג אימון שונה ודרך עבודה שונה. ניתן לבחור בין מאמנים שונים לפי סגנון הספורט שהם מציעים ותוכניות התזונה שהם מציעים. 

אילו אימונים מציע בדרך כלל מאמן כושר אישי?

כאשר עושים אימונים אישיים, לרוב תהיה להם חלוקה ברורה של אימונים אירובים, אימוני כוח או שילוב של שניהם. האימונים האירובים מטרתם לחמם את שרירי הגוף, לעלות את הדופק בגוף אשר במאמץ שורף קלוריות רבות. אימוני הכוח לעומת זאת, עובדים על חיזוק השרירים וחיטובם. שרירים אשר פעילים באופן קבוע שורפים קלוריות גם כאשר הם לא במאמץ וכמו כן הם עובדים על היציבה הנכונה של הגוף ומונעים כאבי גב, ברכיים, רגליים וכדומה.

מאמנים אישיים מתמחים כיום בסוגים שונים של ספורט. כך לדוגמא אם אתם חובבים אימוני TRX תוכלו לשכור את שירותיו של מאמן כושר אישי אשר מתמחה בתחום זה. תחומים נוספים שמציעים מאמנים שונים הם: אימוני קיקבוקסינג, אימוני אינטרוואלים, אימונים פונקציונאליים ועוד. רוב האימונים מתקיימים כשעה עד שעה וחצי לפי חבילת הכושר שתסגרו עם מאמן הכושר אישי הספציפי שהזמנתם.

האם שיטה זו באמת מצליחה להעלות את המוטיבציה?

התשובה לכך היא לרוב כן, מי שפונה למאמן כושר אישי, בדרך כלל כבר ניסה הרבה סוגים של כושר ולא הצליח לפני וכעת הוא פונה למומחים בתחום שלא יוותרו לו על אימונים. עצם העובדה שמדובר באימון אישי אחד על אחד הוא מה שמעלה את המוטיבציה יותר. כמו כן, האימונים יכולים להתבצע אצלכם בבית, כך שאתם לא צריכים ללכת לשום מקום וזה מצמצם את התירוצים.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי