מי היה רוצה לרוץ? כולם. מי בפועל מבצע אימוני ריצה? לא בדיוק כולם. כידוע, התחלות לא תמיד קלות ולעתים הן כמעט בלתי אפשרויות. בכל הקשור לאימוני כושר, לרבות אימוני הריצה, דעו כי אתם לא לבד וכי תוכלו לשרוק את שריקת הפתיחה יחד עם מאמן כושר. אחד מאותם אימונים פופולארים ביותר הוא אימון הריצה. בעוד ישנם אלו התוהים מדוע צריך לרוץ בזוג, ישנם אלו שעבורם אימון ריצה זוגי הוא הדרך היחידה לרוץ וכמה שיותר רחוק. גם אתם צריכים סיבות טובות מדוע כדאי לבצע עם מאמן כושר אישי אימוני ריצה? שימו לב:

 

הסיכוי שתוותרו לעצמכם על אימון כושר אישי ותישארו בבית קלוש

כשאתם עורכים את האימון בפורמט של אחד על אחד, אתם מחייבים לאדם נוסף. המשמעות? יהיה קשה לכם מאד לבטל את האימון – זאת מאחר ואתם מפתחים תחושת מחויבות כלפי המאמן שלכם. מה קורה כשאתם מחליטים היום בבוקר שהערב תצאו לרוץ? המון פעמים אתם מוותרים לעצמכם ברגע האחרון תוך שאתם מתרצים מיליון ואחת תירוצים מדוע מחר בערב זה הזמן הטוב ביותר עבורכם. מאמני כושר אישיים לא יוותרו לכם בשום שלב – לא בעת שתרצו להישאר בבית ולא בעת שיהיה לכם קצת יותר קשה.

 

הפעם רצים 10 קילומטר? הזמן עובר יותר מהר!

מצד אחד ריצה מגלמת בתוכה המון דינאמיות מאחר והנוף לא מפסיק להשתנות לאורך הריצה, אך יחד עם זאת מדובר על פעולה שאינה בדיוק מגוונת. המשמעות? לא תמיד הזמן עובר מהר וכך המון מתאמנים מאבדים סבלנות ולא מצליחים להתמיד באימוני הריצה הבריאים. הבשורה המשמחת היא שאתם לא צריכים לוותר לעצמכם אלא כל שעליכם לעשות הוא לרוץ בזוג! הזמן עובר הרבה יותר מהר כשאתם רצים בזוג: יש מי שעובר אתכם את כל המסלול, מי שמדבר אתכם, מצחיק אתכם ומחדיר בכם מוטיבציה: מאמנת כושר אישית.

 

מסלול הריצה מותאם למידות שלכם

מה מאמן כושר יכול לעשות עבורכם שאינכם תמיד יודעים לעשות עבור עצמכם? להתאים לכם את המסלול המתאים ביותר! אימוני כושר אישיים הם כאמור אימונים המותאמים למידות שלכם, כך שלעולם לא תצאו עם מאמן אישי למסלול שאינו תואם את היכולת שלכם. כבר בשיחת ההיכרות שלכם יאפיין יחד אתכם המאמן את הצרכים שלכם ואת מידת הכושר שלכם, כך שיהיה ניתן לדבוק בתכנית אימונים שגם תאפשר לכם ליהנות, לבצע ולהתקדם. אתם בתחילת הדרך? סביר כי לא בדיוק תרוצו על הרים. אתם בשלבים מתקדמים? צפו למסלולים מאתגרים!

 

אתם, מאמן הכושר האישי וכמויות בלתי נגמרות של מוטיבציה

מאמן כושר אישי לא רק מטיב עמכם בכל הקשור לחיזוק הגוף, אלא גם לחיזוק הרוח. מאמני הכושר עומלים רבות על מנת להפוך אתכם לחזקים יותר מנטלית, לגרום לכם להאמין בעצמכם ובעיקר להיות עבורכם דלק ומוטיבציה. אכן, לעתים לא קל כל כך באימונים כך שהדבר הקל ביותר לעשות הוא לקטוע אותם ולחזור בחזרה הביתה. מאמני הכושר לא יוותרו לכם בקלות ויקחו אתכם צעד ועוד צעד. באימוני הריצה יהיה מי שרץ לידכם ואתכם ויעודד אתכם לאורך כל הדרך על מנת להביא אתכם אל הנקודה שבה אתם רוצים ויכולים להיות.

 

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי