גם אם אתם עומדים בראשו של בית עסק וגם אם אתם שכירים בבית עסק, דעו כי אימוני כושר המתבצעים בפורמט של קבוצת אימון כושר אישי במקום העבודה או עם עמיתים ממקום העבודה, הינם רעיון מצוין. הסיבות? ממש כאן לפניכם:

 

הדרך לגבש את העובדים!

המציאות היא שהעובדים שלכם עובדים מסביב לשעון, כך שכמעט ולא נותר להם זמן פנוי לטיפוח תחביבים ושגרת אימונים בריאה. אם גם אתם עומדים בראשו של עסק ורוצים לפנק את העובדים שלכם מצד אחד ולגבש אותם מצד שני, כדאי שגם אתם תכירו את הפורמט של קבוצת אימון כושר אישי המגיע עד למשרד שלכם! כל הנדרש לביצוע אימונים משותפים הוא חלל פנוי שיכול להיות חדר ישיבות או משרד די גדול. ביום קבוע ושעה קבועה, יגיע המאמן עד למשרד שלכם לשעת כושר משותפת שתגבש ותפרוק לחצים.

 

מהמשרד אל אימון הכושר – יתרון לוגיסטי

גם אתם מחפשים אדם נוסף להתאמן איתו אך אתם מתקשים למצוא אחד כזה? תתפלאו, אך המון פעמים דווקא קולגות לעבודה הם הפתרון הטוב ביותר עבורכם! הסיבה שאתם לא מוצאים אדם נוסף להתאמן איתו מהמעגל הקרוב אליכם היא המון פעמים לא בגלל שאיש לא מעוניין להתאמן, אלא שלוחות הזמנים שלכם אינם חופפים כך שקשה מאד לתאם. בעת שאתם יוצרים קבוצת אימון כושר אישי עם עמית לעבודה, קל יותר לנהל זאת מאחר ואתם עובדים באותן השעות – כך שתוכלו ישר מהמשרד שלכם להגיע אל אימון הכושר ביחד.

 

לא רק עמיתים לעבודה, אלא חברים

קבוצת אימון כושר אישי עם עמיתים לעבודה הינה מבורכת! לא אחת יוצא מצב שהעמיתים שלכם לעבודה הינם אנשים שאתם מבלים איתם עשרות שעות בשבוע. בפועל, ישנם מקרים בהם גם שעות העבודה המשותפות והארוכות לא מספיקות על מנת ליצור קשר שהוא קצת מעבר. בעת שתתאמנו במשותף עם עמית או מספר עמיתים ממקום העבודה, תוכלו להפוך את הקולגות שלכם לחברים של ממש. אימוני כושר הינם אימונים מגבשים, בהם נדרש שיתוף פעולה, עידוד הדדי והחדרת מוטיבציה, כך שבעקבות אימוני הכושר אתם עתידים גם לזכות במעגל חברתי נוסף.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי