מאחר והשורה התחתונה היא חשובה (למרות שגם חשוב מאד ליהנות מהדרך), דעו כי אימוני הכושר האישיים מקדמים אתכם אל עבר תוצאות טובות יותר.

תוצאה היא עניין סובייקטיבי – מהי המטרה שלכם?

חשוב להדגיש לפני הכל כי כל מתאמן אחר מגיע לאימונים עם מטרות אחרות, ציפיות אחרות והגדרה שונה ל"תוצאות" או "הצלחה". עבור מתאמן אחד העלת מסת השריר תהיה ההצלחה, בעוד מתאמן אחר בכלל רוצה לשרוף שומנים. לכן, חשוב מאד להגדיר את המטרה שלכם בצורה ברורה, בהירה ומדידה – כך שיהיה ניתן כחודש או חודשיים לאחר תחילת התכנית, לבדוק היכן אתם עומדים ביחס לנקודת ההתחלה.

עם תכנית אישית קל יותר לעבוד על מטרות

ישנו הבדל עצום בין עבודה על מטרות עם מאמן כושר אישי בהרצליה ובין עבודה על מטרות בחדר הכושר. מאמן הכושר שלכם לא רק בונה לכם תכנית ומדריך אתכם איך לבצע את התרגילים השונים, אלא שהוא גם המנטור שלכם. מנטור שכזה מדריך אתכם, מעצים אתכם, מחזק אתכם – גופנית ומנטלית וצועד אתכם יד ביד אל עבר ההצלחה. בחדרי הכושר, מטבע הדברים המאמנים מחלקים עצמם בין מאות מתאמנים, כך שהיחס האישי לא נשמר וכך גם התוצאות לרוב מאחרות להגיע.

לא רק אימון גופני, אלא גם דגש על הפן המנטלי

כל ספורטאי מצטיין יספר לכם כי מעבר לחיזוק הגופני הנדרש על מנת להצליח, הרי שנדרשת גם עבודה מנטלית. אז במקרה הזה אינכם עתידים להתחרות בתחרות חשובה, אך בכדי להצליח לכבוש את המטרה שלכם עליכם לטפח שגרה של חיזוק מנטלי: דיבור מעצים, מוטיבציה, חיזוק חיובי וכן הלאה. כשאתם מתאמנים עם מאמן הכושר אחד על אחד – יש מי שירים אתכם, יעודד אתכם ויקדם אתכם, עד שתגיעו למטרה שלכם.

מתאמנים מחוייבים יותר לאימון אישי מאשר לחדר כושר

ודבר חשוב לא פחות: אחד הדברים הקשים ביותר למתאמנים הוא לשמור על מוטיבציה. ככל שמתקדמים בתכנית ישנם המתאמנים שעוצרים את האימון מסיבות שונות: חוסר שביעות רצון, כאבים או תוצאות שמאחרות להגיע. בעת שתתאמנו עם מאמן אישי מוסמך, לא רק שיהיה ניתן למנוע את כל אלו, אלא שאתם גם הופכים מחוייבים למאמן – מה שיגרום לכם לחוסר נוחות לבטל או לדחות את האימון. התוצאה? התמדה בכל מחיר!

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי