אין כל ספק כי הדבר החשוב ביותר הוא ההחלטה כי אתם מתחילים להתאמן. הדבר השני החשוב ביותר? לרכוש מספר אימונים קדימה. מאמני כושר רבים מציעים לכם לרכוש מספר אימונים בצורת כרטיסייה, כאשר היא מגלמת בתוכה לא מעט יתרונות. אז רגע לפני שאתם נועלים את נעלי הספורט, עושים חימום ונכנסים לכושר, דעו מדוע גם לכם כלכלי יותר ומועיל יותר לרכוש מספר אימונים מראש.

 

הדרך שלכם להוזיל את עלויות האימונים

אז כמובן שהיתרון הראשון שיש לכם עם רכישת כרטיסיית האימונים הוא היתרון הכלכלי. מדוע? בעת שאתם קובעים אימון מפעם לפעם מבלי שאתם מתחייבים קדימה אל מול מאמן כושר אישי, הרי שאתם מקבלים מחיר של אימון בודד. מנגד, בעת שאתם מתחייבים לכמה אימונים מראש, מוצע לכם לרכוש כרטיסיית אימונים. ישנן כרטיסיות עם מספר אימונים משתנה, כאשר אתם תוכלו לבחור את הכרטיסייה המתאימה לכם ביותר. ככל שתרכשו יותר אימונים מראש, כך העלות עבור כל אימון פוחתת. התוצאה? אפשרות לחסוך עשרות שקלים על כרטיסייה אחת, ומאות שקלים בשנה!

 

התחייבות ליותר אימונים יוצרת התמדה

מעבר לכך, בעת שאתם רוכשים כרטיסיית אימונים עם מספר אימונים מראש, אתם מפתחים תחושת מחוייבות כלפי הפרוייקט. כידוע, בעת שתתאמנו באימונים בודדים מפעם לפעם, הרי שיהיה לכם קשה עד בלתי אפשרי ליהנות מהתוצאות. תכנית אימונים הינה תהליך מתמשך שלא מתחיל ונגמר באימון בודד אחד, כך שישנה חשיבות גדולה מאד להתמדה שלכם ולהגעתכם לאימונים על פי התדירות שנקבעה עם המאמן. על כן, תוכלו להכניס את עצמכם אל המסגרת המחייבת באמצעות רכישת כרטיסייה של כמה אימונים שתבטיח כי תגיעו לאימונים ותתמידו.

 

מנגד, אתם לא מתחייבים לשנה

יתרון נוסף של כרטיסיית אימונים הוא ההתחייבות שלכם לטווח קצר מאד. המון מתאמנים מביעים את החשש הגדול של להתחייב קדימה, בעיקר עם קצב החיים הדינאמי בו חיים כיום. על כן, דעו כי הכרטיסיות כוללות מספר אימונים בודדים בלבד מבלי שאתם צריכים להתחייב לתקופות ארוכות של שנה או יותר. כידוע, ישנם מכוני כושר שונים המציעים דילים שיש להתחייב להם לשנה. כך, מסיבות שונות מתאמנים בוחרים לעצור את תכנית האימונים שלהם אך מאחר והם התחייבו הם לא יכולים לקבל את כספם בחזרה. אימון כושר אישי אמור לפתוח אתכם ולהרחיב אתכם, ולא להלחיץ אתכם ולסגור אתכם. רכישת אימונים בצורת כרטיסייה היא הדרך הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם!

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי