לכל מתאמן יש את הצרכים שלו, ובהתאם גם מותאמת לו תכנית האימונים המתאימה לו ביותר. כשמדברים על צרכים של כל מתאמן, מדברים גם על הרצון של מתאמנים להתאמן בחלל פנימי כמו סטודיו, ורצונם של מתאמנים אחרים להתאמן עם מאמן כושר אישי בגבעתיים בחללים חיצוניים. ההמלצה הברורה? לגוון את הלוקיישנים השונים של האימונים שלכם מפעם לפעם. גבעתיים והערים השכנות לה גדושות במרחבים שניתן להתאמן בהם – נצלו אותם! אז למה גם לכם כדאי להתאמן תחת כיפת השמיים? כל התשובות לפניכם:

 

מאימוני כוח ועד אימוני ריצה – אתם לא מוגבלים!

היתרון הגדול של אימונים הנערכים בחוץ הוא האפשרות לשלב ולגוון את תכנית האימונים שלכם. כשאתם מתאמנים בחלל פנימי כמו סטודיו או בדירה הפרטית שלכם, אינכם יכולים לדוגמא לבצע אימוני ריצה. מנגד, עם אימון אישי הנערך עם מאמן כושר אישי בגבעתיים בפארק או בגינה ציבורית, אתם יכולים לשלב גם אימוני ריצה לצד אימוני כוח או כל אימון אחר שלא תעשו. ככל שאתם מוגבלים פחות, כך אתם נהנים יותר. צאו גם אתם להתאמן בחוץ ליהנות ממזג האוויר הנהדר המאפיין את ישראל!

 

נכנסים לקצב הדינאמי, נהנים מהמוטיבציה

כשאתם מתאמנים באופן אישי עם מאמן כושר אישי בגבעתיים, אתם מתאמנים בפורמט של אחד על אחד. מובן כי לאימון שכזה יש את כל היתרונות הנדרשים ועל כן בחרתם להתאמן בפורמט שכזה, אך בעת שאתם מתאמנים מחוץ לבית אתם זוכים גם לזריקת אנרגיה המגיעה מכל המתאמנים האחרים. הפארקים הגדולים וגם הגנים הציבוריים גדושים במתאמנים שיוצאים לחזק את גופם ורוחם. כשאתם מתאמנים בסביבה שכזו אתם זוכים למוטיבציה גדולה יותר, נכנסים לקצב הדינאמי ואפילו הופכים תחרותיים יותר – אתם רוצים להצליח יותר מאחרים!

 

הדרך שלכם לגוון את שגרת האימונים שלכם

אחד הדברים החשובים ביותר עם אימונים אישיים ובכלל, הוא לגוון את תכנית האימונים. בעת שאתם מתאמנים באותו החלל פעם אחר פעם, אתם נכנסים לאדישות ומקבלים באימון שלכם את טעמה של השגרה. מנגד, כשאתם מגוונים את שגרת האימון, גם עם בחירת לוקיישן אחר בכל פעם, אתם זוכים בכל פעם להתרגש מחדש, לרצות מחדש ולהצליח מחדש. מזג האוויר הישראלי הינו מזג אוויר נוח מאד, עד כדי כך שגם בעונת החורף תוכלו להתאמן תחת כיפת השמיים. בנו את תכנית האימונים שלכם בשיתוף פעולה עם מאמן כושר אישי בגבעתיים, ושלבו לוקיישנים שונים לאימונים שלכם.

 

היכן ניתן להתאמן בגבעתיים מחוץ לבית?

בלכ מקום! העיר גבעתיים גדושה בגנים ציבוריים שיכולים להיות הלוקיישן המושלם שלכם לאימון. כמו כן, אתם יכולים לנצל את היתרון הגיאוגרפי של העיר ולהרחיק אל העיר השכנה תל אביב. פארק הירקון הינו המקום החביב ביותר על המתאמנים, זאת מאחר והוא מעניק את כל שאפשר לבקש באימון מחוץ לבית: מדשאות ירוקות, אווירה רגועה ודינאמית גם יחד ועוד מאות מתאמנים שהופכים את הפארק למגרש הביתי של המון מתאמנים. מאמן כושר אישי בגבעתיים ישמח להתאמן אתכם בכל מקום שרק תרצו – הכל למען ההצלחה המשותפת! קיץ, חורף, סתיו ואביב – דבקו בכמה שיותר לוקיישנים שונים לאימון שלכם.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי