ידוע לכם כהורים כי אתם אלו המשפיעים על הילדים שלכם יותר מכל אחד אחר. עד כמה אתם משפיעים עליהם? עד לרמה כזו שהם לומדים מכם את הדברים הטובים וגם את הטובים פחות. לא אחת נאמר כי הילדים שלכם הם מה שאתם, כך שיש לכם אחריות גדולה. כשאתם מתאמנים עם מאמן כושר אישי בהוד השרון ודבקים באורח חיים בריא, אתם מלמדים את הילדים שלכם שזו הנורמה והסטנדרט שצריך להיצמד אליו. השפיעו על הילדים שלכם, וכיום, יותר מתמיד, למדו אותם על החשיבות הרבה שבהפעלת הגוף.

 

אתם יכולים? הם יכולים!

איך אימוני כושר שאתם מבצעים עם מאמן כושר אישי בהוד השרון משפיעים על הילדים שלכם? אימוני הכושר נערכים לא אחת בבית שלכם, כך שהילדים רואים אתכם מתאמנים, מתאמצים ומצליחים לגעת במטרות שהצבתם לעצמכם. ההורים מלמדים את הילדים דרך קבע כי אין דבר שהם לא יכולים לעשות, ובדגש על כך ש"אם אנחנו, ההורים, יכולים – גם אתם יכולים". הפעילות הגופנית כיום זרה להמון ילדים, בין היתר בעקבות הנזקים שגרמה המהפכה הדיגיטלית שהביאה לכך שהמון ילדים מבלים את זמנם הפנוי בישיבה ובחוסר תנועה.

 

מבילויים המבוססים על ישיבה לפעילות גופנית

בעת שאתם מתאמנים עם מאמן כושר אישי בהוד השרון ומשקפים לילדים שלכם כמה טוב אימונים שכאלו עושים לכם, הם ירצו במהרה גם. התרבות השלטת כיום היא תרבות המקדשת ישיבה: ישיבה לאורך שעות הלימודים בבית הספר, ישיבה אל מול המכשירים הסלולאריים וישיבה אל מול מסכי המחשב השונים. דורות קודמים דבקו ביותר פעילות גופנית, וכל הפעילויות החברתיות היו מבוססות על הנעת הגוף, הוצאת אנרגיות וחיזוק  הגוף. כיום? המון ילדים סובלים ממגיפת ההשמנה בין היתר מאחר והם נמצאים בחוסר תנועה לאורך כל שעות היום.

 

הילדים רוצים להעתיק מהמודל שלהם

הילדים שלכם רואים בכם מודל, וכאמור, מודל רוצים להעתיק ולהיות דומים לו. למדו אותם עד כמה האימונים שאתם מבצעים עושים לכם טוב, עד כמה אתם מרגישים טוב יותר ועד כמה חשוב לחזק את הגוף וליהנות מנפש בריאה בגוף בריא וחזק. בשנים הראשונות לחייהם של הילדים, הם לומדים לסגל הרגלים ולבנות את האישיות שלהם. אימוני הכושר הנערכים עם מאמן כושר אישי בהוד השרון לא רק מחזקים את גוף הילדים, אלא גם מחזקים את הביטחון העצמי שלהם והופכים אותם לפעילים, בטוחים ונמרצים.

 

כן, ישנם אימוני כושר אישיים גם לילדים

האם גם ילדים יכולים להתאמן עם מאמן כושר אישי בהוד השרון? התשובה לכך חיובית! הביקוש הרב שהגיע מצד המון הורים והמון ילדים הביא לכך שמאמני הכושר יצרו גם תכניות אימונים המותאמות לקהל הילדים. לאורך האימונים הילדים מחזקים את גופם עם פעילות המותאמת לגילם, תוך שהם לומדים גם על שיתוף פעולה, עבודה בזוגות וקבוצות, חיזוק עולמם החברתי וחיזוק הביטחון העצמי שלהם. שימו לב כי אימוני הכושר לא מיועדים אך ורק לילדים הסובלים מהשמנה, אלא גם לילדים רזים שלא נמצאים בפעילות רבה. הנעת הגוף מבורכת וכעת משרישים גם בילדים את החשיבות הרבה שבהנעת המכונה החשובה מכל – הגוף.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי