לא שצריך עונה מיוחדת על מנת להתחיל בתכנית כושר אישית, אך נדמה כי מרבית המתאמנים מוצאים קושי מסוים להניע את גופם בעונת החורף. לשמחתכם, החורף ארז את חפציו ויגיע שוב רק בעוד שנה, כך שכעת אתם יכולים לחזור אל נעלי הספורט ותכנית האימונים שלכם! עונת האביב מסתמנת עבור רבים כעונה נהדרת לחזור להתאמן בה, ולעתים אף עונה מושלמת להתחיל להתאמן בה. אימון כושר אישי הינו אימון התורם לכם גם מנטלית וגם גופנית, וכעת הגיע תורכם ליהנות מתכנית אימונים אישית המבוססת על הגדרת יעדים, סוג אימון נבחר על ידכם ומאמן מנוסה ומקצועי!

 

מדוע כדאי להתחיל להתאמן דווקא באביב?

ריח הפריחה באוויר ותחושת האופוריה המאפיינת את עונת האביב לגמרי כאן! עונת האביב הינה עונה המזוהה עם פריחה והתחדשות, ואין כמו תחושות שכאלו על מנת להתחיל להתאמן! אכן, אימונים בעונת החורף הינם מאתגרים יותר, זאת מאחר וישנה הגבלה בלוקיישנים בהם ניתן להתאמן. מנגד, מזג האוויר בעונה זו הינו האידיאלי – שכן הוא משלב בין רוחות נעימות ומלטפות ובין קרני שמש מחבקות. המשמעות? אתם יכולים להתאמן לאורך כל שעות היום מבלי לחשוש מעומסי חום, גם תחת כיפת השמיים בגנים השכונתיים או בפארק העירוני.

 

הסיבה שאימון אישי הוא זה המומלץ ביותר

לא אחת עולה השאלה והיא האם אימון כושר אישי הינו האלטרנטיבה היחידה. חשוב לדעת כי ישנם גם אימוני קבוצות שיכולים להיות נהדרים, אך לא ניתן להשוות אותם לאימונים המתבצעים באופן אישי עבור כל מתאמן. כידוע, כל מתאמן הוא עולם שלם, ובהתאם גם יש לו רצונות, צרכים ומטרות שונות. בעת שאתם מתאמנים בפורמט אישי, המאמן מתאים את עצמו ואת האימון במאת האחוזים אליכם! תשומת הלב שאתם מקבלים באה לידי ביטוי בכך שכל האימון מוקדש לכם ומתמקד בכם, מה שמקדם אתכם במהירות ויעילות אל עבר התוצאות.

 

באיזה אימון כדאי לכם לבחור?

בעת שתגדירו את המטרה שלכם מהאימון, יהיה קל לשדך לכם את סוג האימון המתאים לכם ביותר. כל אימון כושר אישי מגלם בתוכו אלמנטים אחרים, הוא מחזק אזורים אחרים ומשפיע בצורה שונה. הגדירו את המטרות שלכם, וכך יהיה ניתן להתפקס על האימון האידיאלי וההרמוני ביותר עבורכם!

נכנסים לכושר עם אימוני ה-TRX

אז אילו אימונים תוכלו לבצע במסגרת של אימון כושר אישי? האימון הראשון הוא אימון ה-TRX. מדובר על אחת מטכניקות האימון הפופולאריות והנחשקות ביותר בימים אלו, למרות שמדובר על טכניקה חדשה יחסית. לאימון זה ישנם המון יתרונות וחשוב שגם אתם תכירו אותם. ראשית, מדובר על אימון המבוסס על רצועות, שבאמצעותן ניתן להפעיל את כל הגוף במגוון רחב של תרגילים. מאחר ומדובר על אימון המתבצע באמצעות רצועות, הרי שניתן לערוך את האימון במגוון רחב של חללים – החל מסטודיו, דרך הבית הפרטי שלכם ועד הפארק. נקודה זו חשובה מאחר וישנם אימונים שלא ניתן לנייד ממקום למקום, כמו אימוני משקולות לדוגמא, שאותן לא ניתן לנייד בין לוקיישנים שונים.

יתרון נוסף שיש לאימון זה הוא היכולת שלכם להכיר את התרגילים, ללמוד אותם ולהתאמן גם בימים בהם אתם לא נפגשים עם המאמן שלכם. גם נקודה זו חשובה ומעניקה יתרון משמעותי לטכניקת האימון, שכן יש לכם אפשרות להתקדם בכוחות עצמכם ולהגיע מוכנים ומשופשפים יותר אל האימון הבא שלכם. כמו כן, מדובר על רצועות שדרכן אתם יכולים לעלות בדרגות הקושי בקלות יתרה. אם ניקח לדוגמא שוב את אימוני המשקולות, הרי שעל מנת להתקדם בדרגת הקושי, עליכם לרכוש משקולות חדשות עם משקלים כבדים יותר. כאן, גופכם הוא זה שמסייע לכם לעלות בדרגת הקושי, כך שהרצועות הן אביזר קבוע שלא משתנה.

 

אימון הפילאטיס: על מה מדובר?

אפשרות נוספת העומדת לרשותכם עם אימון כושר אישי היא אימון הפליאטיס. למרות שמדובר על אימון המתאים לנשים ולגברים, נדמה כי הנשים סימנו את השיטה כחביבת הקהל. השיטה הומצאה על ידי פילאטיס בכבודו ובעצמו, כאשר מטרת העל הייתה לשקם פצועי מלחמה. השיטה מבוססת על שיפור היציבה, ובהתאם גם שיפור של התפקוד היומי של המתאמנים. הפילאטיס דובק ברעיון כי יציבה שאינה יציבה, ונשימות שאינן הרמוניות ונכונות, מביאות לכך שנוצר חוסר שיווי משקל שיכול לגרום למחלות שונות. אימון כושר אישי המשלב פילאטיס, יוכל לתקן את חוסר האיזון ולחזק את היציבה, השרירים ושיווי המשקל שלכם.

 

הכירו את אימון היוגה

אימון כושר אישי נוסף שתוכלו לבצע עם מאמן הכושר שלכם הוא אימון היוגה. שיטה זו מבוססת על שידוך ואיחוד בין הנפש והתודעה, כאשר המטרה היא להגיע למצב בו החושים לא מושפעים או מתגרים מגירויים חיצוניים שונים. אימוני היוגה הם הרבה מעבר לאימונים, והם מסע קסום שיוצר שלווה אמיתית ויכולת להתמודד עם קשיים שונים – גם פיסיים וגם מנטלים. תרגול של יוגה מביא לשיפור הכושר הגופני, כך שאין כל ספק שמורי היוגה יכולים לקבל את התואר של מאמני כושר גופני.

 

מוציאים אנרגיות באימון הקיקבוקס

הרצון שלכם להניע את גופכם יכול לבוא לידי ביטוי גם באחד מהאימונים הפופולאריים והאנרגטים ביותר: אימון הקיקבוקס! אימונים אלו מבוססים על אלמנטים שונים המגיעים מעולמות של אומנויות הלחימה. לא אחת נוצר קשר בין אומנויות לחימה ובין אלימות, אך חשוב לזכור כי מדובר על אימון בטוח שאינו משלב כל סוג של אילמות, אלא גמישות, כוח ולב-ריאה. אפשר לקרוא לאימון מסוג זה מכון כושר, מאחר והוא מפעיל המון אזורים בגוף ותורם לכם עם חיזוק הבטן, כוח וגמישות. אם ברצונכם לשרוף קלוריות, אין כל ספק כי אימון כושר אישי זה מתאים לכם מאד!

 

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי