כולם אומרים לך שאת זוהרת בהריון אך את מרגישה שאת יכולה להיות זוהרת קצת יותר? תקופת ההריון היא תקופה מאתגרת, בעיקר כשמדובר על הריון ראשון. אחת הדרכים להעביר את תקופת ההריון בבריאות ובתרומה לנפש ולגוף היא באמצעות פעילות גופנית. לאורך השנים עלו לא מעט מיתוסים שגרמו להמון נשים לוותר על אימוני הריון עם מאמן כושר אישי בראשון לציון, אך כיום ברור כשמש כי מדובר אך ורק על מיתוסים ולא על מציאות: לא נמצא שום קשר ישיר בין פעילות גופנית ובין הפלות.

האם ממולץ להתאמן בזמן הריון 

הפעילות הגופנית מומלצת לכל אחד ואחת, גם לנשים בהריון. לפני תחילת האימונים יש להתייעץ עם רופא המשפחה ויש להתאמן עם מאמן המתמחה באימוני הריון. את האימונים שלך תוכלי לערוך בפורמט של אחד על אחד, וגם בקבוצה של אמהות הריוניות. לשמחת כל האמהות העתידיות, לרוב תוכלו להמשיך באותה הפעילות שביצעתן טרם ההריון. ולאמהות העתידיות שלא התאמנו עד היום – הגיע גם הזמן שלכן!

 

משקל תקין, דימוי גוף

הסיבה שכדאי לנשים בהריון להתאמן עם מאמן כושר אישי בראשון לציון היא בראש ובראשונה התחושה האישית. מטבע הדברים, הגוף משתנה לאורך ההריון ונשים מעלות משקל רב בתשעה חודשים. בעוד ישנן הנשים שעבורן מדובר על השמנה טבעית ועל כן הן לא מייחסות לה חשיבות, ישנן הנשים שעבורן מדובר על פגיעה בדימוי העצמי ובתחושה האישית. בעת שאתן מתאמנות עם מאמן הכושר האישי, אתן זוכות לתחזק את הגוף וליצור באלנס בין ההשמנה הטבעית ובין מבנה הגוף.

 

נלחמים בדיכאון ובמתחים

אימוני הריון הנערכים עם מאמן כושר אישי בראשון לציון לא תורמים רק לדימוי הגוף ולמשקל תקין, אלא הרבה מעבר לכך – וזאת עוד מבלי שדובר על התרומה הגופנית-בריאותית. המון נשים מדווחות על דיכאונות ומתחים לאורך ההריון. תופעות שכאלו יכולות לצוף גם אצל נשים שעוברות הריון בפעם הראשונה, אך גם נשים שעבורן זה הריון שני או שלישי מוצאות עצמן לא אחת מדוכדכות ובמצב רוח שאינו מטיב עמן ועם העובר. הפעילות הגופנית מחזקת גם את הנפש, היא משחררת מתחים ומצב הרוח עולה בעת הפעילות.

 

כשהזמן הפנוי הופך לזמן מועיל

כמו כן, המון נשים מוצאות עצמן עם המון זמן פנוי לאורך תקופת ההריון, בין היתר בעקבות הפסקת עבודה או צמצום המשרה. למרות שתחילה נדמה כי זמן פנוי הוא מבורך, מהר מאד מגלות אותן נשים כי עליהן למלא את לוחות הזמנים שלהן מחדש. במקום להעביר את תשעת החודשים בחוסר מעש, תוכלו להשקיע בעצמכן עם תכנית אימונים המתאימה לנשים הריוניות. מה יוצא לכן מזה? רק בריאות!

 

מתי חשוב להתייעץ עם רופא לפני הפעילות?

לפני תחילת האימונים עם מאמן כושר אישי בראשון לציון יש להתייעץ עם רופא המשפחה. הרופאים מבצעים בדיקה שגרתית שמטרתה להבין האם ישנה הגבלה להתאמן. כל עוד מדובר על נשים בריאות אין כל מניעה לבצע פעילות, אך ישנם מקרים בהם כדאי לשקול את הפעילות ואת האופי שלה. מקרים שכאלו כוללים הפלות שבוצעו בעבר, אם ההריון הינו הריון של תאומים או שלישייה והאם ישנו תפר בצוואר הרחם.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי