אם מסתכלים לרגע על המוטיבציה של המתאמנים, הרי ששיא המוטיבציה מגיע בעונת הקיץ, ואילו בעונת החורף חלה ירידה חדה מאד בכל הקשור למוטיבציה להתאמן. הפעילות הגופנית היא זכות גדולה, וכל עוד אתם יכולים לבצע אותה – אין כל סיבה שלא! התחלתם להתאמן עם מאמן כושר אישי בבת ים ואתם חוששים מאד מאימוני החורף? בחוץ אולי קר, אך גופכם עתיד להתחמם וליהנות מכל התועלות שיש באימון הגופני. אז איך משלבים את האימון הגופני בעונת החורף?

 

החורף הישראלי: לא קשה, די קצר

ראשית, חשוב לזכור שהחורף הישראלי אינו קשה ובטח שאינו ארוך. בעוד חורף במדינות קרות אכן יכול להקשות על שגרת האימונים, בין היתר בגלל הטמפרטורות הקרות וקושי ההתניידות, הרי שבישראל ניתן לנהל שגרת חיים תקינה גם בשיאו של החורף. בממוצע, יש בישראל כ-50 ימי גשם בשנה, כך שלא מדובר על מכשול או גורם מעכב שאמור למנוע מכם להתאמן. ההגבלה היחידה שיש לכם עם אימונים הנערכים בצמוד אל מאמן כושר אישי, היא להתאמן בכותלי חלל סגור ולזנוח את החללים החיצוניים עד לחזרתו של האביב.

 

למה לצאת מהבית כשהמאמן מגיע עד אליכם?

רבים המתאמנים שרוצים להמשיך להתאמן, אך גם רוצים לדבוק בשגרת אימונים מעט קלה יותר. דעו כי תוכלו לבצע אימוני כושר עם מאמן כושר אישי בבית הפרטי שלכם. אכן, בעת שמזג האוויר מאפשר, רבים מעדיפים לערוך את אימוני הכושר תחת כיפת השמיים – בחוף הים, בפארקים או בגני ציבוריים. יחד עם זאת, רבים מוצאים קושי לצאת מהבית כבר עם טיפות הגשם הראשונות, ובטח שלטובת אימון המצריך אנרגיה. על כן, שמרו על המוטיבציה שלכם בשיא והמאמן יגיע עד אליכם! לאימון ביתי יש המון יתרונות, בעיקר כשכל הנדרש מכם הוא רק להיות מוכנים עם נעלי הספורט שלכם!

 

מגדירים מטרות, רואים תוצאות

המוטיבציה של רבים היא "הכן גופך לקיץ". גם אתם תוכלו להגיע מוכנים לקיץ, אך עליכם לעבוד בחורף! הדרך הקלה ביותר להתמודד עם אימוני החורף היא להגדיר מטרות. בעת שיש לכם מטרות ברורות מול העיניים, אתם תעשו הכל על מנת לעמוד בהן, לכבוש אותן ולהכתיר אותן כהצלחה. ממש כפי שהגדרתם מטרות עם תחילת האימונים שלכם, הגדירו מטרות גם כעת כאשר המטרה היא לצלוח את אימוני החורף. מאמן כושר אישי יגדיר אתכם את המטרות, יאפיין את הצרכים שלכם מהאימון וביחד תצעדו צעד ועוד צעד עד להצלחה הגדולה.

 

מה ההשלכות של הפסקת האימון בחורף?

הפסקת האימונים אחרי שנכנסתם לשגרת האימונים יכולה להיות בעייתית. עברתם דרך יפה, שיפרתם את ההישגים שלכם ובמידה רבה הגעתם אל המקום שבו רציתם להיות. בעת שאתם לוקחים הפסקת חורף משגרת האימונים, אתם מסתכנים בחזרה אחורה לנקודה שבה התחלתם. זיכרו כי הישגים ותוצאות הם דברים שצריך לתחזק, כך שהפסקה של כמה חודשים עלולה לעלות לכם בתוצאה מעט מאכזבת. תחזקו את התוצאות היפות שלכם באימוני החורף עם מאמן כושר אישי! הגוף שלכם יודה לכם ואתם תודו למאמן הכושר על ההתמדה, המוטיבציה והתוצאות הנפלאות.

 

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי