החשיבות הרבה שבאימוני הכושר הגופני ידועה לכולם, ועל כן מומלץ לבצע אותם כחלק בלתי נפרד מהשגרה. יחד עם זאת, ישנם אירועים שונים שלפניהם חשוב מאד להיכנס לכושר ולדבוק בתכנית אימונים מותאמת אישית הנכתבת על ידי מאמן כושר ומתבצעת על ידכם. אז מתי כדאי לחבור אל מאמן הכושר האישי ולהיכנס לכושר? אירוע החתונה, גיבוש בצה"ל או לידה מתוכננת הם רק חלק מהם.

 

לפני ששוברים את הכוס בחופה

אפשר לומר זאת ללא כל היסוס: הזוגות המאורסים העומדים לשבור בקרוב את הכוס תחת החופה, נכנסים לסוג של סטרס. מאז תחילת הקשר הזוגי הם עלו כמה קילוגרמים, בעיקר מנחת, וכעת, לפני האירוע הגדול, הם רוצים להשיל את אותם הקילוגרמים העודפים ולהגיע אל האירוע הגדול כשהם בשיא שלהם. מעבר לכך שהדרך לעשות זאת היא בין היתר עם דבקות בתכנית אימונים, הרי שאימון זוגי לקראת החתונה הוא כל מה שאתם צריכים! התקופה שבה אתם מתכננים את אירוע החתונה שלכם היא תקופה עמוסה ולחוצה מאד, עד שכמעט ולא נשאר לכם זמן איכות זוגי יחד. כאן, תוכלו למנף את ההשקעה שלכם בעצמכם גם להשקעה זוגית – חזקו, דרבנו ותיהנו אחד מהשניה.

 

לקראת הגיוס לצה"ל

החבר'ה הצעירים הנמצאים בסטטוס של מועמדים לשירות הביטחון, מוכנים לעשות הכל על מנת להשתלב ביחידות המובחרות של צה"ל. על מנת לצלוח את כל הגיבושנים והמבחנים השונים, על אותם מועמדים גם להיות בכושר שיא. המבחנים ליחידות המובחרות של צה"ל כוללים מבחנים גופניים שמטרתם לבחון את הסיבולת והכושר של אותם המועמדים. עם מאמן כושר שיתאמן אתכם בפורמט אישי ובהתאם למטרות שלכם, יהיה ניתן לחזק אתכם, לקדם אתכם ולהכין אתכם אל המבחנים השונים. על מנת לצלוח את מבחני הכושר של אותן היחידות, חשוב להסתייע במאמן המכיר את המבחנים, את המבנה שלהם ואת הדרישות המצופות מהמועמדים.

 

לאורך ההריון, לפני הלידה

ומי אמר שתקופת ההריון היא תקופה לנוח בה? רגע לפני שתביאי חיים לעולם ותקבלי גם את התואר "וונדר וומן", תוכלי בעצמך לעלות על בגדי הספורט ולהיכנס לכושר עם מאמן כושר. לא אחת עלתה השאלה האם נשים בהריון צריכות להתאמן או צריכות לנוח, כאשר מומחי הבריאות ממליצים פה אחד לנשים ההריוניות להיות בתנועה. מדוע חשוב כל כך להיות בכושר גם בהריון? ראשית, המון נשים מדווחות על כך שהן נכנסו להריון עם ביטחון עצמי גבוה, אך עם התקדמות ההריון הם חשו פגיעה בדימוי העצמי בעקבות ההשמנה הטבעית. עם אימוני הכושר תוכלי לחזק את הגוף ולשמור על משקל תקין לנשים בהריון.

 

מעבר לסוגיית המשקל, אימוני הכושר לנשים בהריון גם תורמים בכל הקשור לשינה טובה יותר לאורך הלילה, שיפור משמעותי באופן בו זורם הדם וכך מופחתות בהתאמה גם בצקות, האימונים הגופניים תורמים גם בהפחתה ומניעה של עצירויות וכמובן שהאימונים גם משחררים מתחים ולחצים שהם כמובן הדבר האחרון שאישה בהריון צריכה. בנוסף, אימונים עם מאמן כושר תורמים רבות גם בהקלה בכאבי הגב האופיינים לנשים בהריון ובשיפור היציבה. אז איך את הולכת להעביר את תשעת החודשים הקרובים?

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי