גם אתם הבטחתם לעצמכם עשרות פעמים כי ביום ראשון תתחילו להתאמן? לשמחתכם, אתם לא לבד. אך השאלה הנשאלת היא מתי באמת כבר תתחילו להתאמן? יותר ויותר אנשים מוצאים בתקופת החגים כתקופה המתאימה ביותר להתחיל בה להתאמן: ישנם אלו המעוניינים לאזן את ארוחות החג עם תכנית אימונים אקטיבית, ישנם אלו המוצאים במזג האוויר בחג כאידיאלי ביותר וגם ישנם אלו המנצלים את החופש ממקום העבודה בכדי להניע את גופם. לא משנה מה הסיבה, כל עוד אתם נכנסים לכושר ומעניקים לגופכם את שהוא מבקש!

 

עליתם קצת במשקל? זו מוטיבציה נפלאה להתחיל!

התוצאות הטובות ביותר נראות על גוף המתאמנים בעת שיש להם מוטיבציה ברורה ומטרה מוגדרת. חגי ישראל ידועים בשמחה הגדולה שהם מביאים, במשפחתיות הנפלאה וגם בריבוי הארוחות. כידוע, תקופת החגים הינה תקופה קצרה המאופיינת במספר רב של ארוחות – כך שהנטייה לעלות במשקל קיימת אצל כולם.

בעוד ישנם אלו המקפידים על צלחת מאוזנת גם בתקופת החגים, ישנם אלו שמגלים לאחר החגים כי הם עלו כמה קילוגרמים. אם גם אתם מוצאים עצמכם עם משקל שונה מזה שהתחלתם איתו את החג, אל תלקו את עצמכם – אלא פשוט מלאו עצמכם במוטיבציה והחלו אימון כושר אישי!

 

תקופת החגים כתקופה עם לא מעט חופשים

אינכם באמת צריכים לחכות לסיומה של תקופת החגים בכדי להתאמן. למרות שירידה במשקל הינה מוטיבציה נפלאה, הרי שהמון פעמים תוכלו לנצל את החופשים הרבים שיש על מנת להתחיל להתאמן. מרבית העובדים נהנים מתקופת ממושכת של חופשים, מה שאומר שגם ישנו זמן פנוי רב.

אז דרך אחת לנצל את החופשה שלכם היא עם ישיבה ממושכת אל מול הטלוויזיה או ישיבה ממושכת בבתי קפה, ואילו הדרך השניה היא להעניק לגוף שלכם בחזרה עם תכנית אימונים מפרה, בריאה ומזינה.

 

מזג אוויר נפלא לאימון תחת כיפת השמיים

ואם אתם רוצים סיבה טובה נוספת מדוע תקופת החוגים הינה התקופה האידיאלית להתחיל להתאמן בה, הרי שמדובר על מזג אוויר נפלא. מדובר על התקופה המסמלת את סופה של עונת הקיץ, כאשר מתחילים לחוש בסימנים של הסתיו שגולש על התפר שבין קריצות מהשמש ובין רוח מלטפת ונעימה.

המשמעות היא שאם עד כה כמעט ולא היה ניתן לקיים אימונים תחת כיפת השמיים, הרי שכעת ניתן לבצע אימונים גם בפארקים ובגנים – מה שמגוון את שגרת האימונים ומאפשר לכם לשמר מוטיבציה.

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי