רגע לפני שאתם עולים על נעלי הספורט, רוכשים מלתחה ספורטיבית חדשה ומפנים את הזמן שלכם ביומן. על פי מה נקבע מחיר האימון שלכם?

 

עם הזמן הבנתם שאימון ריצה לבד בפארק, הרמת משקלות פעם באף פעם לא או כפיפות בטן בחדר לא מקדמות אתכם לנקודה שבה הייתם אתם רוצים להיות?

כך קרה והחלטתם להשקיע את מיטב כספכם באימון כושר אישי ולא באימונים הנערכים עם מספר רב של מתאמנים, ואין ספק כי אתם בוחרים בפורמט האימונים הטוב ביותר.

כזה המאפשר לכם ליהנות מתשומת לב מלאה אליכם, אימון הנתפר במידותיו אליכם ומעקב רציף אחר קצב ההתקדמות שלכם.

שאלה שמעסיקה רבים היא העלות המגולמת בחבילה של אימונים אישיים. המחיר של האימונים אינו קבוע והינו מתומחר על פי מספר פרמטרים שונים שכדאי להכיר.

כל התשובות, כאן לפניכם. מה כן חשוב לזכור לאורך כל הדרך? ההשקעה הכספית שלכם באימונים האישיים היא השקעה מושכלת – היא השקעה בעצמכם!

 

התדירות בה אתם בוחרים להתאמן

אחד הפרמטרים שישפיעו יותר על עלות חבילת האימונים שלכם היא התדירות בה תבחרו להתאמן. מאמנים אישיים של "פרסונל טריינרס" יוכלו לתמחר עבורכם את האימונים במספר אופנים: כרטיסיית אימונים המתומחרת מראש או תשלום עבור אימון בודד.

מטבע הדברים, ככל שמתחייבים ליותר אימונים, כך העלות של כל אימון הופכת משתלמת יותר. כמו כן, בחישוב הכללי של ההוצאות שלכם, ככל שתתאמנו יותר כך העלות הכוללת תהיה גבוהה יותר. שימו לב כי תדירות האימונים אינה קבועה ויכולה להשתנות בהתאם להחלטתכם המשותפת עם מאמן הכושר האישי.

 

אימון אחד על אחד או אימון זוגי?

כשם שישנם אימונים המתבצעים בפורמט של אחד על אחד, ישנם גם אימונים זוגיים הנחשבים גם הם כאימונים אישיים. לרוב הזוגות שמגיעים לאימון הינם בעלי היכרות מוקדמת ועם רצונות משותפים מהאימון. מאחר ולוקחים חלק באימון כ- 2 מתאמנים ולא אחד, הרי שהעלות הכוללת תהיה נמוכה יותר לכל אחד מכם.

גם בפורמט אימון שכזה האיכות נשמרת והסטנדרט הגבוה של תשומת לב מלאה ומעקב צמוד אחר המתאמן נשמרים לאורך כל תכנית האימונים. הפלוס הגדול? אימון חברתי יותר ויתרון כלכלי.

 

כל המאמנים של "פרסונל טריינרס" הינם מאמנים מנוסים ומקצועיים שהוכיחו את עבודתם המקצועית ואת שביעות רצון המתאמנים שלהם.

הם בעלי כישרון רב, יחסי אנוש מעולים ומקצועיות חסרת פשרות.

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 054-2882886  

מלאו את הפרטים, ונחזור אליכם עוד היום עם הצעה לחיים חדשים!

אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי