תזונה - הדלק החשוב ביותר לגופכם

 

החלטתם כי הגיע הזמן להשקיע בעצמכם ולפנק את גופכם באימוני כושר אישיים עם מאמנים של "פרסונל טריינרס"? אין כל ספק כי אתם עולים על דרך המלך!  אימוני הכושר האישיים מעניקים לכם יותר מאשר אתם מצפים לקבל: החל מחיזוק הגוף, דרך ירידה במשקל ועד תחושת חיוניות ואנרגיה רבה שיציפו אתכם. כעת, כשאתם דבקים באורח החיים הבריא, נדמה שיש עוד דבר אחד שצריך להעניק לו תשומת לב על מנת להשלים את הפאזל: התזונה שלכם.

האם תוכלו לחשוב על כלי רכב המונע ומתפקד ללא הדלק המתאים לו? מובן שלא. דומה הדבר בדיוק עם התזונה הנכנסת אל גופכם. בעת שאתם מזינים את הגוף שלכם בתזונה שאינה מתאימה לו ושאינה מטיבה עמו, הוא מאותת לכם בסימפטומים שונים כדוגמת חולשה, חוסר חיוניות, השמנה ועייפות. מה קורה בעת שתכניסו אל הגוף את הדלק הראוי לו ביותר? התוצאות ידברו בעד עצמן! לצד אימוני הכושר עם המאמנים של "פרסונל טריינרס", חשוב להעניק תשומת לב למזון הנכנס לגופכם והרכבה של צלחת מאוזנת.

רואים תוצאות, נהנים מבריאות

עם שינוי התפריט שלכם והדבקות במזון הבריא לכם, תוכלו להביט במראה ולראות את התוצאות. בעידן שאנו חיים בו כיום קל מאד ליפול לפיתויים בדמות הג'אנק הפוד הזמין בכל מקום – החל מזה הנמכר במרכזי הקניות ועד המקרר הביתי שלכם. לצד השינוי החזותי שלכם ודמותכם החדשה שתופיע במראה, הרי שאתם עתידים להרגיש עירניים יותר, נמרצים יותר ועם מצב רוח טוב יותר. צלחת מאוזנת היא הדרך שלכם להשלים את מטרת העל: אורח חיים בריא.

 

אימון אישי, תפריט אישי

המאמנים של "פרסונל טריינרס" לא רק יתאימו לכם תכנית אישית של אימוני הכושר הגופני, אלא תוכלו ליהנות גם מתפריט תזונה שיהלום את תכנית האימונים שלכם ואת המטרות שלכם מהאימון. אל כל תכנית אימונים, משודך גם תפריט הנכתב במיוחד עבורכם! אינכם צריכים להמר מה אתם צריכים לאכול, כמה קלוריות מומלצות ואיך מרכיבים צלחת מאוזנת – המאמנים שלנו דואגים לכל המלאכה וכל שישאר לכם הוא רק לדבוק בתפריט. בתיאבון!

מלאו את הפרטים, ונחזור אליכם עוד היום עם הצעה לחיים חדשים!

אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי