יניב מימון - מאמן כושר אישי
 

רכיבה על אופניים היא אחד מענפי הספורט היותר פופולאריים במקומותינו. 
בשולי כבישים ( אנא, בזהירות!), בשדות ובפארקים רואים אותם – בקבוצות, בדבוקות, משפחות, זוגות ויחידים: מהם שרוכבים רכיבה מקצועית, תחרותית, בעוד אחרים רוכבים להנאתם.

רכיבה על אופניים היא פעולה טבעית, אינטואיטיבית. היא מהנה ומרגיעה. היא מהווה אחת מהפעולות האירוביות המומלצות ביותר.

למי שרוצים להפיק מהרכיבה את המיטב מומלץ להתאמן עם מאמן כושר אישי, העשוי להדריך ולהנחות אותם, כדי לשפר ולשדרג את הכושר הגופני, להימנע מפציעות, לא להעמיס על עצמם עומס-יתר, ובעיקר – כדי לרכוב באופן נכון, תוך שמירה על יציבה.

 

אופני כושר:

לא תמיד ניתן לרכוב בחוץ, בטבע.  מאמני כושר אישי  של חברת פרסונל טריינרס ילמדו אתכם, בכל מקום שתבחרו, אצלנו או אצלכם ( ניתן ומומלץ בחיק הטבע) רכיבה נכונה, אשר תגן על גופכם מפני עומסי-יתר ופציעות, ותסייע לכם למצות את מלוא הפוטנציאל מהרכיבה.

שיפור והעצמת כושר גופני מחייבים גם סיגול והטמעה של הרגלי אכילה נכונים. יועץ תזונתי מוסמך יכין לכם תכנית תזונה נכונה.

כמו דברים רבים אחרים, גם רכיבה על אופניים צריכה להיעשות בשיקול דעת ובזהירות. חשוב להקפיד - בעיקר כאשר רוכבים בשולי כבישים, במקומות שבם סואנת תנועת מכוניות – על ציות לכל התמרורים; להצטייד בקסדה ובאבזרי בטיחות אחרים; לעשות הפסקות מעת לעת.

 

הערך המוסף של רכיבה על אופניים:

 בכל חישוב עלות מול תועלת, אין ספק כי הערך המוסף של רכיבה על אופניים מצדיק את ההוצאה הכרוכה בה: הרכיבה היא פעילות  אירובית מצוינת לגוף ולנפש. היא מחזקת את סיבולת הלב והריאה. היא מאיצה את זרימת הדם וגורמת לשחרור אנדרופינים במוח, הגורמים לתחושת ערנות ורוגע ומשפרים את מצב הרוח.

כאשר הפעילות משולבת בטיפים חשובים שיספק לכם מאמן כושר אישי עם תכנית, ייעוץ וליווי תזונתי אתם עשויים לחוש כבר בתוך זמן קצר את השיפור המשמעותי בחייכם בגוף ובנפש.

 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי