מגיל 16 אני סובלת מעודף משקל

שלי שליו - מתאמנת עם מאמן כושר אישי , פרסונל טריינרס

תוכלו בקלות לדמיין לעצמכם את תהליך ההתבגרות של ילדה שמנה – דימוי עצמי נמוך, חוסר בטחון, לעג מצד החברים ועוד הרבה חוויות לא נעימות. 
במשך הרבה שנים ניסיתי למצוא פתרון קסם לבעיית המשקל שלי. 
ניסיתי כל דיאטה שקיימת, כל טרנד חדש שחדר לתודעה. 
ואכן, בחלק מהפעמים הצלחתי להשיל ממשקלי אך האושר לא נמשך לאורך זמן – במהירות החזרתי את כל המשקל ואם להיות כנה, לפעמים אפילו יותר. 
התחלתי להבין שהסוד אינו טמון בשיטות דיאטה כאלה ואחרות, אלא בכושר גופני, אך בגלל אורח חיי מעולם לא הצלחתי להתמיד בפעילות גופנית לאורך זמן. 
כך היה הדבר, עד היום בו פגשתי מאמן כושר אישי מדהים ששינה את חיי.

אחרי הכשלונות הנחרצים אותם חוויתי עם שיטות הדיאטה השונות החלטתי "לקחת את עצמי בידיים" – עשיתי מנוי לחדר הכושר שכלל לא רק את חדר הכושר אלא גם את הבריכה, את הספא, חוגים למיניהם ומה לא. ואכן, בחודש הראשון התמדתי בהגעה לחדר הכושר. התאמנתי בלהט ובכל יום חזרתי לביתי עייפה אך מרוצה. 


מאמרים נוספים:

ארוחת בוקר
סושי
סוכרת


אך עם הזמן, ועם התוצאות שהתמהמהו להגיע, התחלתי "להבריז", בלשון המעטה. 
הייתי ממציאה לעצמי מגוון תירוצים – ימי המחזור, כאבי ראש עלומים, מפגשים עם חברות שלא תמיד יצאו לפועל. בקיצור, הכול רק לא ללכת לחדר הכושר. 
הימים עברו והפעילות היחידה בה עסקתי שהייתה קשורה לחדר הכושר הייתה להיות בעליו של מנוי, ותו לא. 
אך בוקר אחד התעוררתי והבנתי שאני חייבת לעשות שינוי, שינוי בהרגלים שלי ושינוי בחיי. בעזרתן של חברות אדיבות איתרתי את מאמן הכושר האישי שלי, אשר הפך את עולמי וגילה לי שאני יכולה, למרות הכול. בהתחלה זה לא היה קל, ואשקר אם אומר שלא היו דמעות, והרבה. אך עם בואן של התוצאות, הקילוגרמים שהתחלתי להשיל כמו עלים בשלכת, הבנתי שמצאתי את הדרך הנכונה, ובה אני מתכוונת להמשיך בכל מחיר.

ואכן, ההתמדה וכוח הרצון לא איכזבו. במהרה ירדתי 35 קילוגרמים והפכתי לבן אדם אחר. חברותיי ומשפחתי כמעט ולא זיהו אותי. 

מעבר למבנה הגוף החדש אותו הצגתי לראווה, התחלתי לעשות שינויים אחרים בחיי. 
התחלתי להעיז להתלבש בצורה שונה – כבר לא חולצות רחבות שמסתירות את ה"צמיגים", היום אני מרשה לעצמי ללבוש גופיות צמודות ואפילו מחשופים. במהרה הגיעו גם תוצאות אחרות – גברים רבים החלו להתעניין בי, מצב אליו לא הייתי רגילה כלל בתקופה בה דימוי הגוף שלי הושפע ממשקלי.

כיום אני אוחזת למעשה בשתי מערכות זוגיות – האחת עם בעלי לעתיד, שמקבל אותי כמו שאני ואוהב אותי למרות שאינני רזה כמו דוגמנית ממגזין. 
והשניה מתגמלת לא פחות, הזוגיות שלי עם מאמן הכושר האישי שלי, שעזר לי להגיע להיכן שאני נמצאת היום.

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי