אם נערוך משאל ונשאל מה יותר חשוב – חיזוק הרגליים או חיזוק הידיים, מותר להניח כי רבים מבין הנשאלים ישיבו כי חשוב יותר לחזק את הרגליים

יניב מימון מאמן כושר אישי
 

עם זאת – חיזוק הידיים חשוב לשמירה על כושר גופני בכלל ולתפקוד יומיומי טוב ויעיל יותר.

בעוד הליכה היא פעילות טבעית, אשר גם מי מאתנו שלא מנויים בחדר כושר מבצעים אותה, בתדירות שונה, למרחקים שונים ובעצימות שונה, בחיי היומיום ספק אם נטעה אם נהמר, כי רק מעטים מבצעים פעילות מכוונת לחיזוק הידיים.

במסגרת אימון כושר גופני במכון כושר מוצעים לנו מכשירים שונים המיועדים לחיזוק פלג הגוף העליון בכלל ולחיזוקן של הידיים בפרט. כמו שחשוב שפעילות אירובית תיעשה באופן נכון, מאוזן, מדורג, כאשר העלייה במאמץ ובפרק הזמן שבהם כרוכה הפעילות, כך גם – ואולי אף ביתר שאת – חשוב שפעילויות הכרוכות בנשיאת משקלים או בהתנגדות לכוח תיעשה בפיקוח ובהשגחה של מאמן כושר אישי.

ידיים חזקות וחטובות:

ידיים חזקות מאפשרות לנו לשאת משקל רב יותר, לפתוח בלא קושי מכסים "סוררים" של קופסאות או בקבוקים, ומשוות לנו מראה מחוטב ואסתטי. חיזוק הידיים מסייע למאבק בהידלדלות השרירים.
פרסונל טריינרס תיבנה עבורכם, לאחר שיחת היכרות יסודית, תכנית אימונים אישית, המותאמת לאורח החיים שלכם, להרגלים ולהעדפות, תוך שימת לב קפדנית לכל חלקי הגוף בשילוב עם תכנית תזונה נכונה ומאוזנת.

אדם חכם אמר פעם שגם דברים שקל לעשות – קל יותר לא לעשות. בוודאי קל להחליט ש"מחר מתחילים" בתהליך בירור ורישום למכון כושר, אבל העובדה שרבים לא מבצעים גם את הפעולה הקלה-לכאורה והפשוטה הזו מכיחה את נכונותה של הקביעה של האדם החכם...

ידיים יפות בקיץ:

ובכל זאת – אם אתם כאן, אתם מוזמנים להתרשם ול...הירשם. עם בוא הקיץ, כאשר רובנו ככולנו לובשים חולצות עם שרוולים קצרים, אתם ודאי רוצים להימנות עם מי שלא רק יכולים להרשות לעצמם ללבוש חולצות טריקו הדוקות וצמודות לגוף אלא בוחרים בכוונת מכוון חולצות כאלה, העשויות לחשוף ואף להבליט כתפיים רחבות ומוצקות וידיים שריריות ומחוטבות.

 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי