כושר גופני הוא מרכיב משמעותי ביותר בחיים שלכם ואתם צריכים לעשות הכול בכדי להיות בכושר

הכושר משפיע על כל פן בחיים שלכם ואתם צריכים לעשות הכול בכדי לחיות בריא וטוב ואת זאת עושים באמצעות כושר. אז כיצד אנחנו נכנסים לכושר? בשורות הבאות ניתן לכם טיפים ומידע כיצד להיכנס לכושר וכיצד לעשות זאת נכון. אך נאמר כבר עתה כי הגעה לכושר איכותי קשורה בראש ובראשונה להחלטה שלכם וכי מדובר בהחלטה שלכם ושלכם בלבד. מרגע שתקבלו את ההחלטה ותדבקו בה יהיה לכם קל הרבה יותר להגיע לכושר.

במה אני מאמין?

ישנם הרבה מאמני כושר אישיים ואנחנו צריכים לברור את המאמן האיכותי ביותר שיש. אני מאמין כי לכל מתאמן צריך להגדיר תכנית אימונים מפורטת שתותאם באופן אישי לו. לצד זאת אני מאמין כי לצד העבודה על הכושר הגופני יש לעבוד גם על הראש. בגלל זה אני מאתגר את המתאמנים אצלי ולצד זאת דואג לא להתיש אותם מדי. המחשבה שלי היא ארוכת טווח איך לבנות את הכושר האיכותי ביותר בשבילכם שיחזיק מעמד למשך שנים ולא לחודשים או שבועות מועטים. זהו המוטו שלי ואני עושה הכול בכדי לעמוד בו.

 

כושר גופני – גם התזונה חשובה

אחד הדברים החשובים ביותר שעליהם יש לתת את הדעת כאשר מתאמנים הוא נושא התזונה. כפי שאנחנו מתאמנים ועושים כושר כך אנחנו צריכים להקפיד לאכול תזונה ראויה. ראשית אנחנו צריכים לאכול תזונה שתתמוך באימון שלנו ותעזור לנו לצלוח אותו בצורה האיכותית ביותר שיש. שנית, אנחנו צריכים לדאוג לאכול בצורה בריאה שתבטיח כי לא נשמין. אם נאכל בריא הרי שכול החיים שלנו יראו אחרת, אנחנו נהיה הרבה יותר שמחים, יהיה לנו הרבה יותר כיף ואנחנו נבלה בצורה הרבה יותר טובה, זאת כמובן לצד השקעה בכושר גופני.

מה בדבר מאמן כושר לילדים?

אחת השאלות ששואלים אותי תמיד היא האם אימון כושר גופני מתאים לילדים? אני יכול להגיד לכם כי האימונים שלנו מותאמים לילדים. אנחנו מתאימים במיוחד את האימון לילד וגורמים לו להנות באימון ולראות בו דבר חיובי שעוזר לו להרגיש טוב יותר. כאשר עושים אימון בצורה חכמה הרי שאנחנו רואים כי הילדים הרבה יותר נהנים מהאימון ואנחנו מבטיחים כי האימון נערך בצורה הרבה יותר טובה ובכך לא ניתן להתחרות.

מדוע חשוב להתחיל באימון כושר גופני בינקות?

אז מדוע חשוב לעשות אימון כושר גופני בינקות? מדוע הדבר כל כך חשוב? הסיבה העיקרית היא שכך אנחנו מחנכים את הילדים שלנו לאורח חיים בריא שאיתו הם ימשיכו לכול אורך החיים. ככל שנעניק להם חינוך יותר מקיף על כושר גופני כך הם יהיו מרוצים יותר וימשיכו בדרך זו גם כאשר יהיו בוגרים. בין אם אנחנו עושים אימון כושר אישי ובין אם אנחנו עושים אימון כושר בקבוצה הרי שאימון כושר גופני הוא חשוב ביותר ויכול לסייע לילדים שלנו בצורה ניכרת.

מה בדבר אימון כוח לילדים?

להבדיל מהמיתוס הקיים אין מניעה לקיים אימון כוח לילדים. עם זאת כאשר אנחנו מקיימים אימון כוח לילדים אנחנו מקפידים להבטיח כי האימון ייעשה בצורה מתאימה לילד וליכולותיו בכדי להבטיח כי לא יגרמו לו פציעות. אנחנו נשמור על הילד שלכם ולצד זאת נשפר את הכושר והמראה שלו בצורה משמעותית ואת זאת יש להפנים. אל תחששו מאימון כוח לילדים מכיוון שהוא יכול לסייע לכם רבות ולהבטיח כי הילד שלכם יהיה הרבה יותר בריא.

אל תוותרו על הכושר כאשר אתם עושים דיאטה!

אחד הדברים שאני תמיד אומר למתאמנים חדשים אצלי הוא להקפיד לצד הדיאטה שהם עורכים לעשות גם אימוני כושר. דיאטה ללא אימוני כושר אישיים אינה אפקטיבית והיא יכולה לגרום ליותר נזק מתועלת. כל מאמן כושר אישי יגיד לכם כי חייבים להתאמן בצורה אינטנסיבית בכדי להבטיח את איכות הדיאטה שלכם ואסור להזניח פן זה בשום פנים ואופן. ככל שנתאמן בצורה יותר אינטנסיבית אך בטוחה כך אתם תהיו בטוחים כי הדיאטה שלכם תהיה יותר מוצלחת.

שינה מרכיב משמעותי ביותר בחיים שלכם

לצד הדיאטה ואימון כושר גופני שיש לבצע באופן תמידי אנחנו צריכים להבטיח גם כי נישן כראוי. ראשית חשוב להגיד כי אימון כושר גופני משפר את השינה שלנו באופן דרסטי וכי אנחנו נישן הרבה יותר טוב עם נדאג להתאמן באופן סדיר. ככל שנישן יותר טוב כך יהיה לנו קל להתאמן יותר וזהו מעגל הסובב סביב עצמו ומתחיל בכך שאנחנו נתאמן באופן קבוע ונעשה זאת בהתמדה.

על איזה אימונים אני ממליץ למתאמנים אצלי?

כאשר מגיע אלי מתאמן חדש אל אימון כושר אישי או למאמנים אחרים בחברה אנחנו מקפידים לבנות לו תכנית מותאמת אישית. התכנית יכולה לכלול ערב רב של אימונים אשר יחזקו אותו ויבטיחו כי הוא ירגיש טוב. בין האימונים שניתן להזכיר יש אימוני סיבולת, אימוני TRX, אימוני ספרינטים, אימוני כוח עם משקולות ועוד ועוד. האימון עצמו יהיה דינמי ומעניין וישלב בין ערב רב של אימונים בכדי להבטיח כי אתם תוכלו להרגיש הכי טוב שאפשר ובכדי שההרגשה שלכם תשתפר באופן דרמטי.

מה היתרונות של אימון כושר אישי?

אימון כושר אישי יכול להיערך על ידי מאמנת כושר אישית או על ידי מאמן כושר אישי ואנחנו מקפידים שתקבלו את הטוב ביותר ולא משנה מי המאמן שלכם. היתרונות של אימון כושר אישי באים לידי ביטוי בכך שאתם מקבלים את מרב תשומת הלב של מאמן הכושר. כך אתם יכולים להיות בטוחים כי אתם מבצעים את הוראות התרגיל בצורה טובה וללא טעויות וכך אתם שומרים על הגוף שלכם בצורה טובה. בנוסף ברגע שהאימון הוא אישי הרי שאתם יכולים להיות בטוחים כי ההתקדמות שלכם תהיה הרבה יותר גדולה ואתם תיכנסו לכושר הרבה יותר מהר.  

מאמן או מאמנת כושר אישי ב- PERSONAL TRAINERS – על מה אני מקפיד?

כל המתאמנים שלי יודעים כי אני מקפיד על מספר דברים באימון. דבר ראשון אני מקפיד על כך כי לא תיפצעו באימון ותסבלו מפציעות של לחץ על הגוף. בגלל זה כול אימון מותאם באופן אישי ליכולות שלכם ולצרכים שלכם. אני אעשה בכול בכדי להבטיח כי אתם תהנו באימון ותפיקו ממנו את המרב. אני משקיע בכול אימון המון בכדי להיות בטוח כי אתם תהיו מרוצים מהאימון ובכדי להיות בטוח כי האימון יחזק ויבנה אתכם. לא תזכו לאימון דומה בשום מקום אחר וזאת עקב ההקפדה שלנו על הדברים החשובים ביותר למתאמנים אצלנו. כושר גופני הוא דבר נרכש ואנחנו נעשה הכול בכדי שאתם תוכלו לחוות את הנושא הזה.

PERSONAL TRAINERS- על מה אנחנו מקפידים?

אימון כושר גופני הוא דבר חשוב ביותר ואנו מבינים זאת ועל כן אנחנו משקיעים רבות במאמנים שלנו בין אם מדובר על מאמנת כושר אישי ובין אם מדובר על מאמן או מאמנת כושר אישי. אנחנו נעשה הכול בכדי שהאימון שלכם יתנהל כהלכה ושאתם תהיו מרוצים ממנו ושהוא ישפר את מצבכם הגופני, את מצב הרוח שלכם ואת ההנאה שלכם.


 

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי