שומנים בדם אינם מדד לאדם רזה יותר או פחות. ישנם לא מעט אנשים בעלי חזות דקיקה שסובלים מכולסטרול גבוה, שומנים בדם וסוכרת. שומנים בדם הם הגורם הישיר למחלות לב. הדם הינו סמיך יותר בגלל רמת השומנים שבו, מה שמגביר את הסיכויים לסתימה בעורקים של הלב, או לכרישי דם, שיכולים לגרום לשבץ מוחי.

איך נלחמים בתופעה?

תזונה נכונה דלת שומן ופעילות ספורטיבית. אנשים בעלי משקל נמוך חושבים שבגלל משקלם הם מחוסנים ממחלות לב, ואין זה נכון! להיפך אנשים רזים חשופים למחלות לב בדיוק כמו כבדי משקל ואף יותר. לרוב מדובר באנשים שאינם אוכלים בצורה מסודרת ומאוזנת, בעלי רמת מתח גבוהה, מעשנים, ובגלל המתח מגיע גם החוסר תיאבון, ולפעמים פשוט מדובר בגנטיקה משובחת אך אינה חסינה בפני מחלות. רוב האנשים בעלי משקל נמוך סובלים מכולסטרול גבוה, כחלק מהגנטיקה שלהם. אבל גם אם מדובר בגנטיקה, אפשר להוריד את הסיכויים למחלות לב, ואת הכולסטרול.

תזונה נכונה- לא מדובר רק באכילה של רכיבים דלי שומן, אלא גם ארוחות מסודרות, המפוזרות על פני כל היום, וזאת על מנת להזין את גופנו לרכיבים שהוא דורש להמשך פעילות תקינה.

שתיית מים- באופן קבוע, ובמיוחד לפני ואחרי אימון כושר.

על מנת להזין את גופנו במה שהוא צריך עליכם להכין ארוחות עשירות בדגנים חלבונים וויטמינים וברזל, ולשם כך כדאי להתייעץ עם תזונאית ואפילו לקבל ממנה רשימת מתכונים מיוחדים דלי שומן ועשירים באנרגיה.

פעילות גופנית- אחד הדברים הכי קשים בתחילת הדרך של שינוי באורח החיים. אף אחד לא אוהב לעשות פעילות גופנית, במיוחד שזה בא במקומה של רביצה על הספה מול הטלוויזיה. אחד האלמנטים הכי קשים בפעילות גופנית הוא העדר מוטיבציה להתחיל וחוסר התמדה בהמשך.

מאמן כושר אישי, הוא הפתרון להתמודדות בחוסר המוטיבציה שלנו, בזכות בנייה נכונה של אימון כושר אישי, שבנוי בצורה מדורגת מבחינת מאמץ.

מאמן כושר הוא זה שידרבן אתכם לקום מהספה, אחרי יום עבודה ארוך שכל מה שאתם רוצים הוא לנוח.

השילוב של אימון כושר אישי, עם תזונה מאוזנת, יגרמו לכם לחוש יותר אקטיביים, בעלי אנרגיה ופחות עייפים לאורך היום.

בעזרת מאמן כושר אישי, תכניסו את הפעילות הגופנית לשגרת חייכם, ותרגישו את השינוי לא רק מבחינה פיזית אלא גם נפשית.

 

חזרה

שתפו את הכתבה בגוגל+
אימון נסיון במחיר מוזל!
הזמן אימון נסיון!
למחירון מפורט וייעוץ אישי
חיזרו אליי